Wpis z mikrobloga

tl;dr: wyborcy konfy to jedne z największych świrów, którzy nie potrafią dobrze reprezentować partii na którą głosują

Krótka analiza dlaczego Konfederacja przepi*rdoliła z kretesem:
Część 1 z X: Case zwolenników Konfederacji na Wykopie

Wielu Konfederatów może sobie zadać pytanie - dlaczego Konfederacji tak słabo poszło? Jednym z powodów jest żenujący poziom wyborców, którzy reprezentują siano we łbie. Jak normalny człowiek widzi takiego konfederatę, który udostępnia masowo na swoich mediach społecznościowych jakieś wysrywy Mentzena o żydach, wychodzeniu z Unii Europejskiej, albo o pozytywnej pedofilii to żaden normalny człowiek nie chce z takimi ludźmi mieć do czynienia.

Na takim (nie)reprezentatywnym wykopie, najbardziej rzucający się w oczy zwolennicy Konfederacji (każdy z tych zwolenników ma swój profil na wykopie):
- wkładają chvja w zeszyt i są jeszcze z tego dumni, nie mówiąc już o przebieraniu się za babę, wrzucaniu zdjęć swojego qtasa na strony randkowe dla dewiantów, jednocześnie wycierając sobie mordę konserwatywnymi wartościami
- podają się za różowego paska, spędzają całe dnie na wykopie na politycznej agitacji, wypominając innym wykopkom, że ktoś ośmielił się wrzucić 2-3 znaleziska o Konfie w negatywnym świetle
- antynaukowe szury, dla których punkt, że "Szczepionka może powodować XYZ" to dowód na to, że szczepionki nie działają i to żydowski spisek
- dosłownych monarchistów, którzy nieironicznie popierają idee w którym ktoś odpowiednio urodzony może ci nasrać na łeb, a ty możesz z tym gówno zrobić

Potem te same osoby będą wycierać sobie mordę wolnym rynkiem, że przecież sprawy społeczne są mało istotne... Ale sami są pierwsi do wprowadzania absolutnego zakazu aborcji czy nie-patriotycznych treści.
Konfederaci widzą problem jak Firma XYZ zwalnia za to, że ktoś cytuje fragmenty z Biblii o mordowaniu niewiernych. Jak widać takiej firmie lepiej wychodzi odcięcie się od takich ludzi niż Konfederacji

Ten wysryw zajął mi 9 minut czasu zanim ktoś zapyta. Właśnie czekam aż mi się makaron ugotuje, a lubię produktywnie spędzać czas ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazkonfederacji #bekazprawakow #wybory #polityka
Pobierz niochland - tl;dr: wyborcy konfy to jedne z największych świrów, którzy nie potrafią ...
źródło: konfiarze część pierwsza z nie wiadomo ilu
  • 3
@niochland ech... Ja na nich głosuje odkad mam prawo głosu i nawet nie wiesz jak cierpię sromotnie jak odpierdzielaja taka maniane... ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Jakoś czuje mimo wszystko do nich sympatię za taką chałupnicza oddolnosc, upór (tyle razy im nie wyszło a ci dalej swoje) i to że wszyscy ich gnoja w mediach.

Nie mogę się jednak przemoc do innych partii bo zwyczajnie im nie wierzę, są