Wpis z mikrobloga

@xfin: Kiedy Mentzen i Bosak się dwoją i troją, aby być merytoryczną opozycją, wtem wyskakuje Korwin z Braunem na białych koniach i wszystko niszczą. Jestem przekonany, że Korwin poprowadziłby Konfę pod próg
  • Odpowiedz
@xfin: na szczescie żegnamy się z Korwinem. W końcu Bosak nie będzie musiał się tłumaczyć z wypowiedzi tego idioty i tv nie bedzie miala darmowej amunicji.
  • Odpowiedz
@Wygryw_z_wyboru: Nie uważam tak, jego wywiady w Radiu Zet itp. były stonowane i dobre pod względem merytorycznym. Sam podcast z Bosakiem to świetny pomysł, jedyne co mu przeszkodziło to Petru, ale to była nierówna walka, bo podczas tej pierwszej debaty Petru nie reprezentował żadnej partii i w zasadzie z roli eksperta dyskutował z politykiem ograniczonym programem. Potem Petru dołączył do list Trzeciej Drogi i sam w ogóle nie potrafił obronić ich
  • Odpowiedz
Nie uważam tak, jego wywiady w Radiu Zet itp. były stonowane i dobre pod względem merytorycznym.


@Reretos: XDDD

Merytoryczny był na przykład brak jasnej deklaracji na temat wyjścia z UE XD
  • Odpowiedz
@xfin: W sumie 2 połowa postu nawet spoko. Tzn. można się z tymi postulatami zgadzać albo nie ale faktem jest że "środowisko korwinowskie" postulowało takie rzeczy i w ten sposób zdobywało wyborców. A przyszedł RN z socjalnymi pomysłami, potem liderzy pokroju Mentzena którzy chcieli to pogodzić w sumie poza konserwatywnym katolibanem to ja nie wiem co oni postulowali. Oficjalnie niby coś krzyczą o zniesieniu rozdawnictwa a potem, że no jednak podatki
  • Odpowiedz
  • 1
@xfin ale taka prawda jako przedsiębiorca chciałem głosować na konferencję ale od debaty petru mem odpuściłem. Wielki doktor jego mac WKU
..mnie jak niw wiem tym wyrażaniem się. Pych kroczy przed upadkiem
  • Odpowiedz
Kiedy Mentzen i Bosak się dwoją i troją, aby być merytoryczną opozycją, wtem wyskakuje Korwin z Braunem na białych koniach i wszystko niszczą.


@Reretos: no na pewno ludzie chcą merytorycznej opozycji, a to nie jest tak że głosujący za PO-PiSem kierują się głównie emocjami i Korwina ma racje że trza było na nich grać
  • Odpowiedz
@KochanekAdmina: Niemal każda partia gra na emocjach, przydała by się choć jedna, która analizowałaby wszystko z zimną krwią. Czas na grę na emocjach był podczas covid i teraz powinni mocniej przypominać o tamtych czasach, ale w innych kwestiach mieli dość dobrą strategię. Uda im się odsunąć szurów i za 4 lata mogą trochę odbiec od takiej opinii, że ludzie boją się przyznać, że na nich głosowali
  • Odpowiedz