Wpis z mikrobloga

#blackpill Ja prdl- nawet w polityce jestem przegrywem. Glosuje od kilkunastu lat i mam w zasadzie bezbledna intuicje- zawsze na tych co przegrywaja. Jako mlody szczyl glosowalem na Mikkego gdy mial ponizej 5%, pozniej na PJN, w 2015r. na Partie Razem, ktora sprowadzila lewice pod prog i dala PiS-owi samodzielna wiekszosc, 4 lata temu na lewice, ktora wprawdzie zrobila niezly wynik, ale opozycja jako calosc przegrala z PiS-em. Teraz glosowalem na PiS, ktory niby wygral, ale jest to pyrrusowe zwyciestwo.
  • 11
@malronos: Ludzie zmieniaja poglady, zwlaszcza w mlodym wieku sa niestabilni. Byly przeciez najrozniejsze przeplywy elektoratu np. miedzy Palikotem a Korwinem etc.. Jak ktos od ukonczenia 18 lat glosuje ciagle na te sama partie to szacun za konsekwencje, ale chyba duzo takich ludzi nie ma
@antoni-lesniewski: Kampania lewicy opiera się o zbieraniu głosów od kobiet i ludzi powiązanych z LGBT kosztem mężczyzn. W mocnym skrócie.
Dają profity, większe prawa kobietom w międzyczasie próbując odebrać np domniemanie niewinności facetom przy oskarżeniach o gwałt albo przemoc domową.
Nie widzą problemu w tym aby emeryturka dla kobiet była wcześniej mimo że dłużej żyją a dla facetów później mimo że krócej żyją.
Prowadząc kampanie robili różne eventy. Jedne z wpadek