Wpis z mikrobloga

#hotelparadise Już te montowanie odcinków na nowo zaczyna mnie denerwować - w zapowiedzi poprzedniego odcinka była impreza w basenie i poważna rozmowa Marvina z Mallu, a w nowym odcinku jest jedynie randka nic nie wnoszących do programu nudziaków oraz rozmowy po wyciętej nocnej wymianie zadań pomiędzy Marvinem a Mallu. Cholera to są jakieś żarty - widzowie robieni są w #!$%@? kolejny raz....
PS: po nowym odcinku widać że para Oliwki zaczyna robić się konkurencyjna i Jacek jest na celowniku.
PS2: strasznie ciężko się ogląda już ten sezon - nie ma nawet jednej postaci której w 100% można kibicować, nie ma nawet jednej postaci które wzbudziła moje zainteresowanie - jedna Łucja, którą i tak lekko poznaliśmy to zdecydowanie za mało jak na tak dużą ilość uczestników.
  • 28
@kipman1: Zepsucie programu to wina opinii publicznej, któraż wyrażając głębokie niezadowolenie z fabuły wymusiła na produkcji przemontowanie programu. Opiniotwórczy był też wykop, który się strasznie zaktywizował i widać było, że używa też Instagrama do okazania wielkiego obrzydzenia zachowaniem "bohaterów" programu.. Ja nie czuje się winna, bo nigdzie nie apelowałam i nie agitowałam, tylko oglądałam ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • 11
@michal-olecki: @bystrawoda nie ma opcji aby impreza i kłótnia była po RR jeśli przed RR w aktualnym odcinku na playerze rozmawiają po kłótni i Marvin porusza niedokończony temat z nocy (kłótnia z zajawki), który był po pijaku (po imprezie z zajawki). Dla mnie to jest więcej niż oczywiste.

@bystrawoda zgadza się i to jest największy problem bo cel został przez produkcję osiągnięty - była gównoburza, była zwiększona oglądalność pomimo gigantycznego spadku
@kipman1: Jeśli chodzi o chronologię to zrobiła się >amba fatima<, bo w tym grochu z kapustą nie ma pewności, że coś co wydaje nam się, że było później mogło być chronologicznie wcześniej i widz traci orientację Smaczki od ciebie są bardzo oczekiwane i pożądane tylko rzeczywiście analizy powinny być już po finiszu programu, gdy zamkną się wszystkie elementy układanki raczej.
@kipman1: Zobaczymy, ale jak dla mnie zawalili zajawki i impreza jest po RR, myślę, że się odpalili po rozdaniu, nie widzę Papryka, a oczywiste jest, że on odpada (kolejne nudne i przewidywalne RR), ktoś napisał, że nie ma też Mallu, może być nie widać, a może równie dobrze leżeć w pokoju, to chyba nikogo by nie zdziwiło ¯\(ツ)/¯
Pamiętam, że był jakiś przypadek, że RR zaczynało się na początku odcinka i
@kipman1: @bemedea @nartyska To musi być impreza po rajskim. Chronologicznie, jest tak, że był wieczór gdzie KrzySiur wypowiedział się jak widzi relacje Mostowiaków. Potem Mallu zarzuciła Marvinowi, że skoro nie wie co czuje, to ma jej nie okazywać fizyczności/dotyku itp. Potem poszli spać w ciszy. Następnego dnia było siłowanie na rękę, i skończyło sie, jak KrzySiur miał odczytać zawartość czerwonej koperty. W nowym odc to zrobił, poszli na randkę i wyrocznia.
@mario84pl: A ja nawet nie zwróciłam uwagi, że to był taki krótki odcinek, bo i tak się dłużył przez tą nudę… to obstawiam opcję drugą, jedno Rajskie i potem ta „gruba” impreza
  • 0
@MalaLu: @SokMalinowy: @nartyska @crazy_frog @bemedea @bystrawoda @mario84pl @psychedelicWarlord pożyjemy zobaczymy czy impreza - jedno jest pewne - poważna roozmowa Mmallu i Marvina zosttaycięta bo ww odcinku jestt już opadający kurzz po niej w postacci rozmów tej dwójki oraz fakt żee Marviprze że przesadzw nocyyy z alkoholem co sugeruje że impreza już była (w tej edycji oni właściwie nie imprezzują więc tto moocno sugeruuje). Z drugiej mocne sygnały dostaje o syfie
@kipman1: Włączyłem tryb detektywa, i zerknąłem na 3 kadry na ich pokój. Ogólnie mają tam za czysto, za schludnie, wszystko poukładane. Ale mam niemal pewność, że Kłótnia w noc przed rajskim i poranne godzenie się, to wynik sytuacji po rozmowie z KrzySiurem. Wieczorem Marvin ściąga buty i odkłąda do pod ławkę, nie kładąc ich przy prawej nodze, tylko lekko w lewo. Walizka po prawej stoi bokiem do kamery, tak samo jest