Wpis z mikrobloga

Z 10 minut stałem przed starą babą bo nie mogli znaleźć w karcie jej nr mieszkania. Starucha podaje nr bloku 14, kobieta w komisji mówi że w bloku nr 14 nie ma takiego ale jest w 14a. Prawka brak, babka sama już nie wie ale zadzwoni do syna, no i się okazuje że jednak mieszka w 14a. Stara raszpla nie wie gdzie mieszka a może głosować. Dramat #!$%@?.
#wybory
  • 51
  • Odpowiedz
@bigos555 chyba ty walisz do swojej wyrozumiałości, empatii i wielkiego szacunku - "jak możesz tak mówić, za 50 lat też nie będziesz znał swojego adresu" xD a tak naprawdę pieprzysz te bzdury tylko po to bo sam musisz zaznaczyć swoje ego, że jesteś ostatnim sprawiedliwym, aby tylko być w opozycji do tego co się mówi, byleby mieć WŁASNE zdanie, choćby głupie xD
  • Odpowiedz
do swojej wyrozumiałości, empatii i wielkiego szacunku


@krucjan: A #!$%@? mnie empatia obchodzi, rozbawia mie tylko to leczenie kopleksów wykopkowymi KOMPETENCJAMI i kontrolą nad wszechświatem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Pie_Man: ja np zawsze miałem numer 10 w szkole- podstawówka, gimbaza, liceum i studia- nr albumu i w grupie ćwiczeń. Nr domu mam 11. Typiara zobaczyła dowód i zapomniała nr i też chciałem powiedzieć z przyzwyczajenia 10.
  • Odpowiedz
@Vandal83: W momencie przejścia na emeryturę powinno się tracić prawo głosowania, po prostu.
Nie głosujesz już na swoją przyszłość, tylko kogoś, tym bardziej jak nie ogarniasz co się dzieje.
Jak będę starym dziadem to nie zamierzam już głosować i rujnować życia innym swoimi gówno wyborami.
  • Odpowiedz
@Vandal83: i wtedy odłożę dowód i dam zagłosować kontaktujacym ludziom do okoła. Wszystkim to powtarzam i chciałbym nawet wpisać sobie to w papiery że jeśli stane sie niezdoly do czynności intelektualnych to chcę mieć zabrane prawo jazdy i możliwość głosowania zanim zrobię komuś krzywdę.
  • Odpowiedz
Co ta stara raszpla osiągnęła


@trololo55: Dobrze ją znasz? Bo może osiągnęła w swoim życiu więcej niż Ty, tylko Ty o tym nie wiesz. Miała na to dużo więcej czasu od Ciebie i może nie próżnowała...
  • Odpowiedz
za 50 lat ty będziesz tak samo, albo i gorzej


@hwk1988: może będzie miał resztki rozumu i pogodzi się z tym, że jak nie jest w stanie samodzielnie egzystować to nie jest też w stanie głosować rozsądnie
  • Odpowiedz
jak nie będę ogarniał gdzie mieszkam to raczej nie pójdę głosować


@TomdeX: Możesz tak nie ogarniać, że pójdziesz głosować, a zaczniesz srać przy otwartych drzwiach od toalety... Nie ma większego kretyna od kogoś, kto wie jak się zestarzeje i co się wydarzy za 30 - 50 lat i bierze te swoje wymysły za pewnik... No, chyba że jesteś jasnowidzem... Cholernie dobrym jasnowidzem
  • Odpowiedz
@Hawwa: to ja jestem jakimś miernikiem? Jak osiągnie więcej odemnie to szacunek, a jak nie to j€b@c plebsa?

W ogóle szacunek automatyczny bo ktoś osiągnął więcej od ciebie też jest debilizmem. No zastanów się dziewczę...
  • Odpowiedz
@Pie_Man: Ja często mylę (zwłaszcza w stresie) numer ulicy z numerem mieszkania, bo 6 lat temu mieszkałam przy ulicy, której numer jest obecnie numerem mojego mieszkania, a numer tamtego mieszkania to numer ulicy pod którym obecnie mieszkam, tzn. kiedyś ulica X m. Y, teraz ulica Y m. X, a za "starą raszplę" jeszcze sie nie uważam...
  • Odpowiedz
@Pie_Man: no tak bo to wina czlowieka, a nie starszego wieku czy demencji. Właśnie niektórzy ludzie nawet nie potrafili trafić krzyżykiem w pole do glosowania, pomimo okularów i ciągłej opieki opiekuna. Ty też będziesz stary i to samo będzie cię czekało, szybciej bądź wolniej
  • Odpowiedz