Wpis z mikrobloga

Z 10 minut stałem przed starą babą bo nie mogli znaleźć w karcie jej nr mieszkania. Starucha podaje nr bloku 14, kobieta w komisji mówi że w bloku nr 14 nie ma takiego ale jest w 14a. Prawka brak, babka sama już nie wie ale zadzwoni do syna, no i się okazuje że jednak mieszka w 14a. Stara raszpla nie wie gdzie mieszka a może głosować. Dramat #!$%@?.
#wybory
  • 51
  • Odpowiedz
troche czasu minie i sam będziesz starym raszplem


@Vandal83: no i z szacunkiem moje dzieci czy wnuki czy pielęgniarka będzie mi wydzielać np. lekarstwa bo będą się obawiać, że samemu pokręce coś, zapomnę, że już wziąłem, zapomnę w ogóle itd. Ale jeśli chodzi o decydowanie o przyszłości kraju a to spoko, #!$%@? z tym, że ktoś nei potrafi butów zawiązać (nie zna nawet własnego adresu).
  • Odpowiedz
@Vandal83: jak bym był tak #!$%@? ze nie byłbym wstanie powiedzieć gdzie mieszkam to bym się zgłosił nie na wybory tylko do krematorium.
  • Odpowiedz
  • 40
@Vandal83 @hwk1988 tak no na bank xD mój dziadek na 95 lat i lata po ogródku owoce zbiera, co prawda już z trudem, na cukrzycę i jest po udarze, ale śmiga, umysł na bystry, rozmawia się z nim tak samo jak rozmawiałem z nim 20 lat temu, wszystko pamięta i ogarnia. Prababka umarła mając 97 lat, biegała z 4 piętra bez windy na pocztę i na rynek zakupy sobie robiła, wszystko ogarniała,
  • Odpowiedz
Stara raszpla nie wie gdzie mieszka a może głosować. Dramat #!$%@?.


@Pie_Man: Popatrz to tak samo jak młodzi, nowocześni, którzy muszą wpieprzać xanax bo im się aplikacja z dowodem przywiesiła i już panika w internetach xDDD
  • Odpowiedz
żeby decydować o losie całego #!$%@? kraju xD


@krucjan: #!$%@? jakie walenie do własnego ego. Wykopek jest kompetentny i trzyma w rękach losy całego wszechświata, tylko mu gupki przeszkadzajo
  • Odpowiedz
troche czasu minie i sam będziesz starym raszplem. Dramat #!$%@? jak ludzie nie mają szacunku.


@Vandal83: A co to zmienia, jak nie będę ogarniał gdzie mieszkam to raczej nie pójdę głosować, bo ch... będę wiedział o polityce.
  • Odpowiedz