Wpis z mikrobloga

Czy jeśli zostało mi wciśnięte referendum, a nie oddałem głosu to tak jakbym go oddał? Był zamęt w komisji z powodu narzeczonej która zmieniała okręg i w momencie podpisywania powiedziałem, ze bez referendum. I było niby za późno bo wpisałem już pół nazwiska. #wybory
  • 18
  • Odpowiedz
  • 0
@ali_baba miałem stara babę która wydawała mi kartę. Najlepsze, ze godzinę wcześniej kolega z tej samej klatki schodowej podchodził do tego samego „okienka” i wtedy był gościu, który zapytał czy referendum również. Żałosne. Ale nie ma co się przejmować. Nic nie zepsuje mi tego pięknego dnia w którym PiS odchodzi od władzy. Nawet jeśli referendum będzie wiążące to same w sobie nie ma żadnego znaczenia, wiec tragedii nie ma. Gorzej gdybym się
  • Odpowiedz
@zaxang: U mnie elegancko było dzień dobry ja bez karty referendalnej prosze odnotować podpisik dam. Ona normalnie już już i niech pan nie pali pod klatką bo nam śmierdzi i pety są ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@ali_baba @zwykly_szarak @mlodygustaw @memiusz @MarcinDerk @karzel_na_sterydach @Wanzey mała aktualizacja. Chciałem to zgłosić, ponieważ zostałem oszukany i nierówno potraktowany.

Głosowałem o 13. Zgłosić poszedłem o 18. Poszedłem i poprosiłem przewodniczącego o protokół wydawania kart oraz oświadczenie, ze zaraz po złożeniu podpisu nie mogłem odmówić zabrania karty referendalnej. Powiedziałem, ze mój głos ma małe znaczenie, ale chodzi o zasady. Przewodniczący powiedział mi, ze według niego można byłoby odmówić nawet po podpisie, mając to w
  • Odpowiedz