Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mirki doradźcie. 2 miesiące temu poznałem na #tinder dziewczynę. Mała miejscowość, więc kont mało. Wiem, że było to świeże konto. Zaczęliśmy się spotykać, po jakimś tygodniu od naszego spotkania usunęła tindera. Potraktowałem to jako dobry znak. Dziewczyna bardzo wizualnie mi się podobała, jak i wydaje mi się bardzo ciekawa osoba. Przez te 2 miesiące spotykania się, dwa razy wylądowaliśmy w łóżku, pierwszy raz jakoś po 5 spotkaniu. No i mam taki dylemat, bo nie wiem jak się nastawiać na tą znajomość. Fajnie mi się spędza z nią czas, dogadujemy się. Nie ma problemy z pisaniem pierwsza. Ja od poczatku spotkan z nia, bylem nastawiony ze chce czegos wiecej. Ciężko mi zgadnąć jej intencje. Ostatnio rozmawialiśmy bardziej poważnie, wyznała mi że niedawno zakończyła związek, no i ogólnie czuje się niepasująca do świata, przez co ma problem z zawieraniem nowych znajomości. A tindera założyła, jako akt desperacji żeby poznać "nowe osoby". Wracając do sedna sprawy. Chodzimy za ręce, przytulamy się, ale przy próbie pocałunku, to dziewczyna najpierw nadstawia policzek, dopiero po chwili jakby się "zmuszala" i całujemy się chwilę, ale bez większej namiętności xD Czyli jakby pierwsze symptomy czegoś poważniejszego, ale te pocałunki...
Sam już nie wiem, powoli czuje ze juz się #!$%@?ę, najchętniej to bym ją po prostu zapytał czy chce czegos więcej, ale nie chce wyjść na jakiegoś desperata i się spalić. Myślę czy po prostu nie zapytać jej czemu ucieka od pocałunków, nie będzie to pytanie typu "chcesz ze mną chodzic", a może pozwoli mi wyciągnąć coś więcej. Co myślicie?
#podrywajzwykopem #rozowepaski #zwiazki #kiciochpyta



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 9
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: bzikaj póki jest ogień, nie przejmuj się związkiem. Co to zmieni, ale nie nastawiaj się na nią jakoś poważnie, tam może coś ostro nie grac w głowie, patrz na jej czyny a nie na to co mówi
  • Odpowiedz