Wpis z mikrobloga

@SharpNieSharp: Oczywiste że nikt tego nie kupi za 70 BTC w tym momencie aczkolwiek za rok, może za 3 lata to kosztować ta sama ilość już 500 BTC .Dałem taką cenę by nikt mi ich nie skupił w tym momencie:) Tak dla jaj:)
  • Odpowiedz
@kryptoaukcjePL: za rok za dwa a uwierz nawet wczesniej po tej walucie zostanie tyle co po Twoich szeroko głoszonych jeszcze nie dawno poglądach " LEAF BRĄZ SREBRO Coś tam coś tam itp" Przeminęły z wiatrem zostawiając za sobą nie smak propo Twojego wyboru osób które zatrudniasz na staż bo Ty przecież same mądrości sprzedajesz ;)
  • Odpowiedz
@SharpNieSharp: Oczywiście że masz rację:) Wiesz ja tylko wierzę w to że kiedyć PCC odniesie sukces eMark , a czy tak będzie nie wiem, równie dobrze za miesiąc PCC może już umrzeć:) tego przecież nikt z nas nie wie. Ja tylko sobie WIERZĘ:) Czy nie mogę wierzyć?:) A to że za miesiąc czy dwa PCC umrze czy też nie, to ja to OLEWAM:) Jest mi to obojetne:) Jak coś z
  • Odpowiedz
@arturlot: Ale akurat ten przypadek to raczej trudno nazwać kupnem waluty, to oczywiste że nikt nie kupi 140000PCC w tym momencie za 70 BTC:) Więc raczej mój post należy traktować rozrywkowo:)
  • Odpowiedz