Wpis z mikrobloga

Jedna prośba - bądźcie jutro w kościołach, nagrywajcie głos i obraz ze mszy, a potem przesyłajcie na policję, do PKW, mediów i gdzie się tylko da, bo to że będzie tam łamana cisza wyborcza jest więcej niż pewne.


@Sec8: Chodzę na mszę w każdą niedzielę wyborczą i nigdy nie słyszałem żadnego namawiania do głosowania na konkretną partię.
@Matpiotr

@Sec8: nie będzie, nigdy nie słyszałem żeby jakiś czarny z ambony kazał głosować na konkretną partię


Chodzę do kościoła na pogrzeby tylko. Ale kiedyś byłem kościelnym ziomkiem i co niedziela po barszczyku na "sumę".
Przed ostatnimi wyborami przekaz był jasny z ambony. Albo PiS albo szatan
@Sec8: Aż tacy głupi nie są. Najmocniejsze nawoływanie jest tydzień przed, a w niedzielę wyborczą jest przypominanie jak ważne jest głosowanie i żeby zagłosować zgodnie ze swoim katolickim sumieniem czy coś tego typu.
@Sec8 takie rzeczy to w małych miasteczkach na wschodzie Polski najczęściej się dzieją - gdzie co tydzień chodzą te same osoby i 90% powiatu głosuje na tą samą partię
@Abismo: skąd to wiesz? Jacy Wy mądrzy wszyscy, pokaż mi powiat w Polsce który głosował 90na na tą samą partie i parafie w całej Polsce do której co tydzień nie chodzą te same osoby