Wpis z mikrobloga

  • 1
@zdrajczyciel: Bardzo możliwe, że przyfoliarzyłem, ale doznałem zonka jak czytałem ten wpis dosłownie wczoraj, a dzisiaj rano ktoś wszedł z bombą na symbol tej władzy xD
  • Odpowiedz
@Finleyek: obejrzyjcie ten dokument Sekielskiego tam też jest moment, że KTOŚ wynajął jakiegoś pajaca żeby napaść na prezesa KNFu, bo się interesował SKOKami. Szczerze? Dopiero wczoraj sobie uświadomiłem, że jedna z organizacji to zwykli bandyci.
  • Odpowiedz
@Finleyek: Od kilku lat policjanci dzień w dzień pilnują pomnika a akurat dzisiaj na dzień przed wyborami komuś udało się tam wejść? Co za przypadek. Teraz pewnie policja otoczyła pomnik żeby nikt tam nie wszedł i nie ściągnął stamtąd tego opłacanego cymbała, co by akcja trwała do samego wieczora.
  • Odpowiedz
  • 3
@Finleyek To było bardziej skomplikowane niż tylko gejbomber. Kolejne miejsca w I turze zajęli Lepper (15%) i Borowski (10%). Wyborcom Leppera było bliżej do Kaczyńskiego niż do Tuska. Wyborcom Borowskiego raczej było blizej Tuska. Już tu upraszczając wychodzi na korzyść Kaczyńskiego.

A z tego wpisu mozna sie blednie zasugerować, że jeden gejbomber dorobił kilkanaście procent głosów.

W ogóle pamiętajcie, że PiS z 2005 a PiS dziś to różne partie, z innym
  • Odpowiedz
Pewnie jakiś sowflake dostał meltdown bo mu p0lka z tindera dupy nie chce dać i wini Kaczora


@zdrajczyciel: nie byłby w stanie wejść na te schody, bo policja je pilnuje 24/7
  • Odpowiedz