Wpis z mikrobloga

Wkręciłem się w spacery. Nie ma dnia jak nie pójdę na spacer chociaż godzinny. Mam czas pomyśleć, oddycham świeżym powietrzem, zazwyczaj nie mam depresji na tych spacerach, kręgosłup już mniej boli tylko kolana jeszcze #!$%@?ą losowo. Dodatkowo schudnę, bo przez byłą przytyłem 30 kg. Same plusy () #chwalesie #depresja #przegryw #spacer #strava i #mikrokoksy dla zasięgu
jan-chrzciciel - Wkręciłem się w spacery. Nie ma dnia jak nie pójdę na spacer chociaż...

źródło: F8YbK8mWwAA8J6p

Pobierz
  • 10
@jukel z incelami to była ironia. Co do chudnięcia chodzi o to że tłuszcz z komórek jest chętniej uwalniany podczas lżejszych aktywności (takich podczas których możesz swobodnie rozmawiać, serducho nie bije jak szalone). Poza tym jak ktoś ma nadwagę to bieganie na betonie może niszczyć stawy. W szczególności jak ktoś nie umie biegać a mało osób umie.
@jukel to co napisał @onepnch. Podczas ciężkich aktywności juz schodzi cukier z mięśni co może obniżyć późniejszą swobodną aktywność. (Czuć zmęczenie, nie chce się). Oczywiście to kwestia indywidualna dosyć mocno. Lubisz biegać, biegaj.