Wpis z mikrobloga

Dobra mirasy potrzebuję poradę, sprawa wygląda tak, jak zrobić tranzycję ze zwykłej rozmowy z laskami na takową, żeby okazać im zainteresowanie i sprawdzić czy też są chętne, zrobiłem w #!$%@? progresu bo wcześniej to z nikim nie gadałem, nadal się boję zagadywać do obcych kobiet ale znalazłem obejście tj poznawanie nowych osób w tym dużej ilości dziewczyn przy okazji jakichś spotkań integracyjnych, jako tako jestem w stanie rozmawiać z dziewczyną bez zbędnego stresu, ale no brakuje mi tego skill w zarywaniu bo dostrzegam sygnały np dziewczyna bawi się cały czas włosami, ale nie wiem własnie jak do tego podejść. Także proszę o poradę jak w nie jakoś super iwnazyjny upewniacie się, że dziewczyna jest wami serio zainteresowana czy może wam się wydaje. No i jak potem kręcić bajerę.
Uważam, że serio daleko zaszedłem ale teraz napotkałem ścianę i nie wiem co dalej robić.
#tinder #zwiazki #logikarozowychpaskow #wychodzimyzprzegrywu
  • 7
@mikorys: po prostu, jeśli rozmowa się klei, to zaproponuj jakąś luźną kawę na mieście, żeby lepiej się poznać. Jeśli będzie chętna, to dostaniesz numer i się umówicie. Małymi krokami.

PS Wiedza oparta o amerykańskie seriale.