Wpis z mikrobloga

według mnie i mojego doświadczenia to jeżeli się odezwiesz (zapytasz o sex albo poruszysz ten temat) to już po temacie że tak brzydko powiem nie pporuchasz... co mogę zasugerować... jak już leżycie koło siebie przytul/obejmij ja bliskość ciał jest bardzo ważna to sygnał z obu stron że może do czegoś dojść. ważne nie spiesz się! bądź delikatny i powolny! to najszybsza droga do sukcesu :-) małymi kroczkami ale do przodu ;-) jak
@lord_xenu że co? żadna pisaka jestem facetem z dość dobrym stażem Mirku że tak powiem nawet bardzo dobrym doświadczeniem a i oto przedstawiłem ułamek tego jak to ja robiłem z kobietami :-) a i tak mogłem napisać żeby użył manipulacji i położył na stoliku obok gazetkę typu twój weekend bo i tak robiłem i też działało ale chłopakowi ewidentnie zależy na związku a nie tylko poruchaniu. wyluzuj miras rospisalem się bo jestem
nemo007 - @lord_xenu że co? żadna pisaka jestem facetem z dość dobrym stażem Mirku że...

źródło: temp_file4654248869631142946

Pobierz
@elelemak: zapraszasz na wspólne oglądanie serialu (za moich czasów to było "Friends"), zgas swiatlo i zapal z 2 swieczki na krzyż, kup jakieś wino i że tak powiem "matematykę zostawiam tobie"