Wpis z mikrobloga

Czołem! Czy stara #amiga A500 kompletnie odrestaurowana i naprawiona mogła by plusa? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Klient przytargał do nas takiego dziadka, wykopanego gdzieś z odmętów piwnicy. A że Amiga odpaliła od strzała mimo wieku ponad 30 lat to postanowiliśmy dać jej drugie życie. Jest ona do sprzedania w dość konkretnym zestawie w licytacji od 1 zł

Kilka zdjęć więcej w komentarzu ale zapraszamy Was serdecznie na naszego Instagrama gdzie jest więcej zdjęć wraz z opisem transformacji tej Amigi :)

#retrogaming #retrocomputing #serwispc #staregry #starekomputery #gry #konsole
xgamecenter_pl - Czołem! Czy stara #amiga A500 kompletnie odrestaurowana i naprawiona...

źródło: 1

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
@xgamecenter_pl: a dam plusika ()
to był mój pierwszy sprzęt, pamiętam, że graliśmy z bratem w supaplex, ale nie zapisywał się stan gry, więc konsolka chodziła 24/7 żeby przejść (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@sEB-q: jezu, czepiasz się nazewnictwa.
Jeśli w aktualnych czasach przeznaczysz komputer jako tylko odtwarzacz do gier, to według mnie nadal możesz to nazwać konsolą*. Dało się włożyć dyskietkę z grą i odpalić ją przez dosa? tak? tak. Dla mnie w tamtych czasach robiła tylko jako konsola, bo mając pewnie z 10 lat nie ogarniałem / nie potrzebowałem nic więcej.

  • Odpowiedz
@xgamecenter_pl zawsze w aptece panie miały taka biała klawiaturę z wysokimi klawiszami, które miękko i sprężyście chodziły, jak z mama tam przychodziłam to ciarek dostawałam z przyjemności. Zawsze chciałam sie kogos spytać dlaczego te panie maja taka cudowna klawiaturę i jak one tak szybko mogą jednym palcem wpisywać łacińskie nazwy ale nie miałam kogo. Teraz już wiem, że to legendarna klawiatura, która udoskonala swojego użytkownika i zwiększa jego aurę zajebistosci niczym zbroja.
  • Odpowiedz
tak z punktu widzenia serwisanta. Byl jakis recaping robiony ? Bo takie odpalanie lezaka po tylu latach to proszenie sie o magic smoke...
I jesli to tylko wybieliles, to ten sam poziom januszerki co picowanie fury w lawety na handel.
  • Odpowiedz