Wpis z mikrobloga

Idę pierwszy raz na wybory, 28lvl here - żeby oddać głos na #konfederacja

Nie widzę innego ratunku dla sytuacji w Polsce.
Chce żeby grali na nie utworzenie rządu i szybsze przedterminowe.
Chce żeby obecny rozkład polityczny całkowicie się #!$%@?ł.
Chce żeby pis i po nie miało kolejny raz prawie 70% głosów.

Żal mi ludzi głosujących na te 2 partie, które udają do siebie niechęć aby dalej trzymać mordy przy korycie.
Które tylko wymieniają się stołkami po wyborach.


#polityka
Pobierz scarecrov - Idę pierwszy raz na wybory, 28lvl here - żeby oddać głos na #konfederacja...
źródło: edb1e14e-04b5-4ff2-84c1-045c49cd027f[1]
  • 104
@assninja: Na stratę poparcia dla dwóch głównych partii, liczę na jakąś panikę między nimi i próbę dogadania się na czym albo zyskają Polacy bo się trochę uspokoi szczujnia - albo zyska Konfa bo za tą koalicję troche wyborców odejdzie
@scarecrov: Partia z otwarcie prorosyjskimi poglądami która szczerze i otwarcie gardzi połową populacji tego kraju jest przyszłością? Dla kogo to jest dobra przyszłość? Serio się pytam

Z korwina się wyrasta, ja wyrosłem kiedy sobie zdałem sprawę że ich poglądy ekonomiczne są nie realistyczne i że są oni bardziej skupieni na poglądach społecznych które mnie osobiście nie interesowały. Niektórzy jak widać potrzebują więcej czasu żeby sobie z tego zdać sprawę.

Który kraj
28lvl here


@scarecrov: Młody jesteś, wiec nie pamiętasz, że program Pis'u i Konfederacji był już w Polsce w działaniu. Zakończył się w 1989 roku. Nazywał się PRL, komunizm, gospodarka centralnie sterowana, państwo bezprawia.
NIe pozdrawiam ( ͡º ͜ʖ͡º)
Młody jesteś, wiec nie pamiętasz, że program Pis'u i Konfederacji był już w Polsce w działaniu.


@dlugi-gr: Program PiSu i KO*. Konfa to zupelnie inny program jesli chodzi o ekonomie.
@scarecrov: pozdro kolego. Jestem w podobnym wieku, od 10 lat głosuję na Korwina i będę do końca najprawdopodobniej bo żadna inna partia nie budzi mojego zaufania. Reszta to wszyscy #!$%@? i złodzieje, do tego faszyści jak było widać za covidu.
Konfa to zupelnie inny program jeśli chodzi o ekonomie.


@Dentka7: hahaha. Prawa Boskie ponad prawem ludzkim - "Konfederacja Gietrzwałdzka"
Jak chcesz prowadzić firmy, kiedy prawa Boskie zakazuję określonych biznesów? Za dużo osób z konfederacji chce wprowadzenia państwa opartego na religii, a nie na ekonomii. Jeśli gospodarką bezie rządzić ksiądz, to nic z tego nie będzie.
hahaha. Prawa Boskie ponad prawem ludzkim - "Konfederacja Gietrzwałdzka"

Jak chcesz prowadzić firmy, kiedy prawa Boskie zakazuję określonych biznesów?


@dlugi-gr: To nie jest w programie Konfy. Ja mowie o programie Konfy vs. program KO czy PiSu. Za PRLu swoja droga tez nie bylo zadnych zakazow boskich. Z punktu widzenia ekonomicznego to na dzien dzisiejszy PiSowu i KO najblizej do PRLu.
@scarecrov: Nie słuchaj dzbanów, opłaconych kmiotów lub zwykłych durni, głosuj na konfederację, a jak nie, to byle nie na pis, na wiele osób z dowolnej partii można wyciągnąć brudy, bo tak już jest, więc to nie ma znaczenia.

Durnie będą coś tam wymyślać, jak by to oni niby głosowali na krystaliczną partię xD

Każdy normalny polak widzi co się dzieje i wie, że pis należy odsunąć od władzy, to jest najważniejsze,
@scarecrov: brzydzę się ludźmi głodującymi na konfe. To już głosowanie na PiS mniej świadczy o oderwaniu od rzeczywistości. I przynajmniej są to jacyś naiwni zwgklopolacy a nie #!$%@? sympatycy brunatnych zboczencow
@scarecrov: czyli robisz to samo co emeryci i patusy glosujacy na pis. #!$%@? kraj, ale #!$%@?, wazne ze mi bedzie troche lepiej.

Ja na nich nie zaglosuje, mimo ze jestem na JDG i obnizki podatkow, zus, wrzucanie extra rzeczy w koszty jest mi MEGA na reke. Ale widze na swiecie cos wiecej niz koniec swojej dupy i wybieram pewne wartosci uniwersalne zamiast chwilowego boosta dla siebie. Glosujac w taki sposob robilbym
@kamil150794

@theOstry: To co, lepiej ciągle głosować na PiS lub PO?


Jakbyście przestali słuchać propagandy, to byście zauważyli, że są też inne partie, ale Konfederacja wam ciągle wmawia PiS PO PiS PO, bo jedyna wartość Konfederacji, to bycie "tą inną partią", a nawet w tym są gorsi od wszystkich pozostałych.