Wpis z mikrobloga

#!$%@? dziś dostałem przy drobnych naprawach w domu. ( mam jakieś marketowe narzędzia które są można powiedzieć z plasteliny. Dosłownie nie mogłem przykręcić szafki porządnie.Potrzebuje jakiś mały zestaw narzędzi, kilka podstawowych rzeczy typu klucze nasadowe, śrubokręty itp... jakiej marki są warte uwagi?
#remontujzwykopem #budujzwykopem
  • 7
Polskie Yato to fajne narzedzia.
jak cos taniego to parkside, ale tu wiadomo z czego robi sie ta niska cena
Elektronarzedzia na aku to Makita, maja najwiecej narzedzi do majsterkowania i do ogrodu. Kupisz 2 aku i możesz kupiowac narzedzia bez aku. Wychodzi taniej
Narzedzia na kabel sobie daruj z wyjatkiem mlota do kucia i odkurzacza przemyslowego.
@GodALLU: nasadowe to mi Honiton się dobrze sprawuje. Bity mam długie udarowe dewalta do wkrętarki, śrubokręty to w zasadzie ph2 i pz2 brałem pierwsze lepsze izolowane które wyglądały względnie. Kombinerki mam Wera i knipex.
Generalnie to jak coś potrzebuje to staram się lepsze kupić, ale też wszystkiego na raz nie musiałem brać.

A tak z to Yato robi spoko, neo też jest ok. Magnuson z Castoramy jest czasami całkiem spoko. Jakieś
jak cos taniego to parkside, ale tu wiadomo z czego robi sie ta niska cena


@marcez: przecież napisał:

( mam jakieś marketowe narzędzia które są można powiedzieć z plasteliny. Dosłownie nie mogłem przykręcić szafki porządnie

Proponowanie mu innej marketówki raczej sensu nie ma.