Wpis z mikrobloga

@o_sile_nie_prosze_bo: Wiesz co znaczy SKALA? Bo po twoim wpisie wnioskuję że nie. Oczywiście że TVN również uprawia propagandę i z tym w sumie nikt nie dyskutuje. Ale to są w ogóle inne poziomym, inna skala właśnie. W TVN zobaczych konferencje polityków wszystkich opcji, jednych częsćiej, innych rzadziej ale wszystkich. A w TVP?
@enzojabol Debaty nie zrobili (albo mnie to ominęło), zadają tendencyjne pytanie, i propagują kolejnych socjalistów i zamordystow. Ileż można? TV oglądam tylko w pracy w czasie posiłków. Aktualnie leci TVN 24. Też już się tego słuchać nie da. W24 też już są słabe (czasami żona wlaczy TV). Aktualnie to chyba (politycznie) najlepszy jest superexpress na YT (czasami ich odpalę, choć najlepsze są pytania o politykę na ryneczku/ulicy). ;)
@Jerzy333 wiadomo jak jesteś telewizja prywatna to nie obchodzą cię żadne standardy dziennikarskie…bo gowno ci do tego. Pięknie #!$%@?, pięknie. Tak trzymaj.
@Jerzy333

@Chehu: TVN to telewizja prywatna i gówno ci do tego co tam sobie puszczają i jak komentują, TVP jest telewizją publiczną utrzymywaną z naszych podatków tak tylko przypominam.


Przecież konfederata nie rozumie różnicy prywatne/publiczne. Pisz do niego jak do 5-latka z downem i Aspergerem.
TVN to telewizja prywatna i gówno ci do tego co tam sobie puszczają i jak komentują,


@Jerzy333: Trochę logika pirata drogowego, który mówi, że gówno ci do tego, jak on jeździ po publicznych drogach, bo jeździ swoim prywatnym samochodem.
@Menosas: Politycy tak samo, udają, że drą koty a u redaktorka na urodzinach chlają razem i się cieszą z baranów co na nich głosują, #!$%@?ć senat a sejm 100 mandatów i nara.
  • 0
@Jerzy333 Jeżeli TVN to telewizja antypolska, prozydowska, która jawnie działa na szkodę Państwa polskiego, to powinna mieć odebrana koncesje, ponieważ zagraża to bezpieczeństwu Polski i jest szerzona dezinformacja i manipulacja.
  • 0
@Jerzy333 czyli jeśli to telewizja prywatna, to już nie można jej oceniać? Dla mnie TVN to taki sam ściek wzajemnie z TV PiS polaryzujacy na siebie Polaków, tylko obecnie odcięty od publicznej kroplówki. Jeśli będziemy legitymować jedno zachowanie stacji drugim, to przyzwolenie na to co robią nie skończy się nigdy i przy żadnej opcji politycznej
@Jerzy333: nie zmienia to faktu że poziom TVN jest podobny do TVP. Dla mnie obydwie stacje to ściek. I pewnie w przypadku przejecia władzy przez KO redaktorzy z TVN przeszliby do TVP. Dlatego ja głosuje na konfederacje jedyna partia dla prawdziwej elity intelektualnej.