Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Ale mam bekę jak sobie przypomnę siebie z liceum xD Chłop się uganiał za jakimiś Martami i Karolinami, które wydawały się boginiami. Bez nich życie miało się niby skończyć nędznie i smutno. One niby takie mądre, najpiękniejsze i wymarzone. Człowiek nie liczył się wtedy z własnym czasem, ani ciężko zarobionymi pieniędzmi. Ważne było zabranie gdzieś takiej karyny na randkę, powożenie jej samochodem, zaimponowanie jakoś. Inwestowało się siły, środki i wolny czas na to całe pajacowanie przed samicą, która wydawała się świętym graalem. Najlepsze jest to, że dzisiaj, jakieś 20 lat po tamtych wydarzeniach, mogę z satysfakcją poobserwować jak się komu życie potoczyło i podziękować Bogu, że żadna z tych "gwiazd" nie dała się złapać w siatkę na dobre. Grube grażyny, samotne madki, których jedynym zajęciem jest postowanie jakichś raków na fejsbuku. Często bezrobotne albo zatrudnione w gównopracach.
A chłop wyszedł na ludzi, ma firmę, niemały majątek, normalną żonę (na szczęście) i może sobie teraz popatrzeć zza szyby nowego audi na te wszystkie szkolne gwiazdy xD Z mojego liceum to chyba większość tych najpopularniejszych dzieciaków skończyła marnie. Ćpanie, chlanie, kradzieże, bezrobocie albo emigracja do UK/NL.
Jeśli teraz jesteś nastolatkiem, który nie należy do grupy najgłośniejszych na korytarzu, to nie daj sobie wmówić, że jesteś gorszy. Pracuj nad sobą i realizuj własne cele. Jest prawdopodobne, że kiedyś tamci będą ci bramę otwierać.
#przemyslenia #niewiemjaktootagowac



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 12
@mirko_anonim: Bardzo się z Tobą zgadzam bo mam identyczne odczucia. Z osób z którymi chodziłem do podstawówki czy do szkoły średniej (studia to inny temat bo mało kto tam wylądował) może dwoje czy troje wyszło "na ludzi". Reszta to normiki albo patusy wychowujące nie swoje dzieci na siłę z randomową żoną, bo tak wypada i tak podoba się rodzinie. I nie, nie przesadzam bo tak to właśnie wygląda - pracują w
@mirko_anonim:też dziękuję temu kto nademna czuwał i uchronił mnie od katastrofy.


pOlki, dziękuję za niedanie mi doopy kilka lat temu szczególnie te w UK,
Dzięki wam mam super życie.
Już po dwóch pOlkach u których prubowałem widzę że wpakował bym się w nudne, toksyczne życie, cycki małe i sflaczałe, wieczny grymas bo Chada Anglika nie upolowały a już po 30-37 lat mają, do tego bezdzietne, w tej samej robocie od lat
Ale mam bekę jak sobie przypomnę siebie z liceum xD Chłop się uganiał za jakimiś Martami i Karolinami, które wydawały się boginiami.


@mirko_anonim: W liceum xd? Aż się chce napisać to bezbekowe "ok oski" xd

Jeszcze jazda samochodem i dysponowanie pieniędzmi.

Ogarnięty wykopek w tym wieku to się uczy / gra w giery na zmianę a potem jest #programista25k, a nieogarnięty tylko gra w giery :P

A nie jakieś uganianie
Jeśli teraz jesteś nastolatkiem, który nie należy do grupy najgłośniejszych na korytarzu, to nie daj sobie wmówić, że jesteś gorszy. Pracuj nad sobą i realizuj własne cele. Jest prawdopodobne, że kiedyś tamci będą ci bramę otwierać.


@mirko_anonim: w tym akurat jest dużo prawdy - im ktoś glosniej w szkole krzyczał i zwracał na siebie uwagę, tym gorzej skończył w dorosłym życiu ¯\(ツ)/¯
Anonim (nie OP): Ja byłem typem odrzucanym przez innych w szkole. Nie jestem osobą z aspergerem i aspołeczną (bez takiej diagnozy). Pochodzę z trudnej rodziny. Aktualnie zapowiada się na to, że faktycznie mogę coś w życiu osiągnąć i być w jakimś stopniu sławny. Może się to oczywiście zmienić, ale szanse są.

Możecie się śmiać, ale podejrzewam, że ludzie w latach szkolnych czuli zagrożenie z mojej strony i mnie spychali w dół,
@Wszystko_albo_nic: ja nie zacząłem tego tematu, widziałem tylko że kolega op miał podobne przemyślenia,

Zresztą polki to najtańsze k*rwy w UK, dają każdemu ciapatemu za darmo,
A taka Amerykanka, to ma szacunek do siebie, testo miał dużo racji
Milfisko amerykańskie zadbane , gorące jest, 4 lata razem, i ani RAZU!!! kłótni lub fochow, złota kobieta, seks jak króliki, po 3-4 pod rząd, lodzik fenomenalny, masaż zamienny, opalanie się razem na pikniku, cZy to w UK lub na wspólnych wakacjach Portugalia, Hiszpania, Kanary,

Dzieci nie ma, bez gumy można, zawsze chętna i z pasją,


@adamsowaanon: jestes pewien, ze to nie mialo pojsc jako opinia na garso? xD reczniki swieze, kopulodron