Wpis z mikrobloga

Dlaczego osoby stojące murem za Izraelem nie potrafią przyznać tego, ze izraelski rząd morduje palestynczykow? Cały czas jest narracja „hamas to, hamas tamto” - owszem, to ameby umysłowe, okrutni ludzie bez cienia empatii. Jednak rząd izraelski #!$%@? bombami w gaze i również morduje cywili.
#izrael #palestyna #wojna
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@katienca: odpowiedź jest prosta, nie ma innego wyjścia niż #!$%@? również w cywili, chyba że się dogadają i terroryści nie będą sie chować między cywilami tylko wezmą odwet na klatę a ci zwykli biedni dobrzy palestyńczycy wybiorą sobie normalnych przywódców¯\(ツ)/¯ spytaj palestyńczyków czemu im to pasuje i czemu wiwatowali jak hamas ucinał żydom żywcem głowy
  • Odpowiedz
Dlaczego osoby stojące murem za Izraelem nie potrafią przyznać tego, ze izraelski rząd morduje palestynczykow?


@katienca: na tym polega wojna, na zabijaniu
  • Odpowiedz
@katienca: Obie strony popełniają zbrodnie wojenne. Palestyna wybrała sobie Hamas na zarząd i tańczyli po ataku na ulicach. To wystarczy. Dodatkowo jest to mimo wszystko dalszy od naszego krąg kulturowy i nie ma z nami żadnych związków. Izrael powinien przestać zajmować kolejne miejsca w Palestynie, a Palestyna powinna wyciąć w pień Hamas. Jedni i drudzy tego nie zrobią, więc Palestyna zostanie zmieciona z powierzchni ziemi. Jeszcze mają szansę potępić Hamas,
  • Odpowiedz
no to skoro atak wyszedł z gazy, to trzeba z jej terytorium usunąć ludzi Humusu. Palestyńczycy sami tego nie chcą zrobić. Więc w czym problem?


@Hieronim_Berelek: jeszcze trzeba się zastanowić dlaczego Palestyna zaatakowała Izrael ale to niepodobna, niepodobna
  • Odpowiedz
ok, ale napisz jak pozbyć się Humusu bez bombardowania Gazy

@Hieronim_Berelek: pisałem to już wcześniej, ale człowiek rozumny potrafi poświęcić czas i rozum by stworzyć pestycydy i środki walki tak, by nie zabijać postronnych zwierząt podczas oprysków #!$%@? pola pszenicy.
I mówisz mi zatem, że równocześnie nie jest w stanie zaplanować nawet skrajnie inwazyjnej, ale strategii, w której nie zabija losowych cywilów, bo cel mu uświęca środki, wyrzyna więc wszystko?
  • Odpowiedz
  • 0
@Hieronim_Berelek: kurde nie wiem, nie siedzę na wysokim stanowisku w rządzie izraelskim. Ja rozumiem, ze jedni i drudzy mordują, ale ta narracja w mediach mnie #!$%@? po prostu. Palestyńczycy be, Izrael dobre, choć robią to samo tylko wybierają inna metodę usmiercania cywili ¯\(ツ)/¯

Ponadto - Brytyjczycy mieli „sztamę” z Palestyńczykami, ale potem przyszli Żydzi i sie sztama skończyła.
  • Odpowiedz