Wpis z mikrobloga

@Jcmg: Najtaniej i raczej legalnie, to poszukać wersji BOX na allegro (ale faktycznie BOX). Wersja w zasadzie nie ważna. Rodzina office na firmowym to raczej odpada. Pomijam, że subskrypcje się po prostu nie opłacają.
@Jcmg: easysoft24.pl sprzedaje legalnie klucze z recyklingu, wystawia fakturę, pomaga instrukcją przy aktywacji.
Są spoko chlopaki, ale nie znoszą pajaców "płacę i wymagam" więc nie użyj tej formuły w razie gdybyś potrzebował pomocy przy aktywacji Office 2019 za 20 złotych brutto. Raczej pisz "uprzejmie proszę o poradę bo nie radzę sobie z aktywacją telefoniczną". Akurat aktywacja telefoniczna to jedyny kłopot, ale co dla większości jest banalne i oczywiste, dla jednego głupka
@crahn: używam w firmie na ośmiu komputerach. nikt się nie czepia, pierwszy zakup 2016 r., właśnie od nich.
Ich nip bez zmian , niedawno sprawdzałem z ciekawości. Mam na wszystko faktury, nie muszę się na wszystkim znać. Poza tym M$ autoryzował legalność instalacji za każdym jednym razem.
Coś jeszcze? Bo chętnie opowiem o Eset na dwa lata 5 pc który też kupuję legalnie na fakturę za ¼ ceny przewidzianej "dla polaka".
@crahn: nie polakuj mi tu. Fakty są fakty.
Kupuję, odprowadzam podatek, na fakturze jest za co zapłaciłem.
Może dziś się boisz, ale żeby płacić więcej przez strach?
Wolę płacić mniej przez niewiedzę.
A kontroli jak nie było tak nie ma i nie będzie. To nie fryzjer ani restauracja na szczęście:) Ewidentnie nie rozumiesz pojęcia "kontrola", "mandat". Miałeś kiedyś kontrolę jakiegokolwiek państwowego tworu mającego zadanie żeby Cię dojechać? Dowalają się do wszystkiego
bezbeczki - @crahn: nie polakuj mi tu. Fakty są fakty. 
Kupuję, odprowadzam podatek, ...

źródło: 1000027820

Pobierz
@bezbeczki: ja też miałem kiedyś klucze. Nawet zapakowane były w folie. Po którymś reinstalu zonk.. 10 kluczy nie działa. Kontakt z MS i.. super miałem klucze z jakiejś grupówki z Chin.
Podrobione były perfekcyjnie, porównywałem z innymi oryginałami i naprawdę detale różniły pudełka.

Ty jesteś zadowolony z kluczy z odzysku, ja byłem zadowolony, że kupiłem 5 czy 10 procent taniej na allegro.
I bujaj się po sądach o boksy, które straciły
@krytyk__wartosciujacy: Ankieta
Dostałeś rachunek po zakupie?
tak/nie*
Produkt działa?
tak/nie*
@crahn zabrakło argumentów
a właściwie nigdy ich nie miał?
tak/nie*
Stosunek ceny do ewentualnej awarii jest z rigczem?
tak/nie*
Widziałeś kiedykolwiek fakturę z numerem licencji office?
tak/nie*
Nie widziałeś nigdy i możliwe, że takie nie istnieją?
tak/nie
Może w Mediaexpert takie dają?
tak/nie*
No trudno, tym razem nie masz racji.
tak/nie*
*niepotrzebne skreślić,
potrzebne zaznaczyć wyraźnie
@bezbeczki: ewidentnie należysz do drugiej z wymienionych przeze mnie .....
Tych jarających się tanim zakupem.
A najlepsze jest to, że dałeś komuś zarobić 30 za klucz, który jest bezwartościowy.
I nie chodzi o to, że to "klucz" odzyskany, ale żeby odzyskanie było legalne, to musi być spełnione wiele wsrunk9lów, w tym m.in. zagwarantowane skasowanie kopii z oryginalnych dysków itp.
@krytyk__wartosciujacy: Tak, a Ci panowie to gwarantują. Nie mam też kłopotu przy formacie i instalacji od nowa. Mam z nimi kontakt od początku, wpierw przez kilka lat handlowali również na allegro, ale przez takich jak niektórzy tutaj w wątku allegro zdecydowało jak zdecydowało. Natomiast Ceneo nie kłamie w tym wypadku - sprawdź ich i kup sobie któryś klucz, nawet po latach wciąż masz z nimi kontakt, to nie są klucze korporacyjne