Wpis z mikrobloga

damn, niezłe te Igrzyska Śmierci

W pierścieniu ognia mocne 8/10

Już pierwsza cześć bardzo mi się spodobała, bo pomimo ckliwej (ale dobrze opowiedzianej) historyjki o miłosnych rozterkach bohaterów podczas, jakby nie patrzeć, tragicznych dla nich przeżyć -miała dosyć ciężki klimat i była mocną, choć prostą alegorią o związkach kultury medialnej z polityką (całkiem ambitny temat jak na serie książek dla nastolatków, nieprawdaż?)

co do aktorstwa - Jennifer Lawrence już chyba nie musi nikomu udowadniać, że jest numerem 1 wśród reszty aktorek młodego pokolenia (sorry, Dakota:(. Harrelson, Seymour-Hoffman i Sutherland standardowo - klasa

Wielkie zaskoczenie - Jena Malone grająca Johanne(momentami kradła całe show)

Teraz jeszcze trochę #gorzkiezale - #!$%@?ą mnie ludzie piszący, że 'Igrzyska...' to bajeczka o miłości dla nastolatek i stawiają je na równi z np. 'Zmierzchem'. Mam dla was złą wiadomość - jeśli nie potraficie dostrzec tego, na czym seria się skupia(czyli związkach mediów i polityki) to przykro mi, ale jesteście po prostu idiotami.

Macie prawo do tego, żeby film wam się nie podobał ale nie argumentujcie tego właśnie 'tanią bajeczką o miłości której targetem są 15 latki_

#film #igrzyskasmierci #hungergames #jenniferlawrence #siekierates
Pobierz SiekYersky - damn, niezłe te Igrzyska Śmierci

W pierścieniu ognia mocne 8/10

Już pi...
źródło: comment_AgdoWgNT2T7mesYqIRrZX3sqLYnvwEak.jpg
  • 5