Wpis z mikrobloga

@Lumpus ja w tym widzę jedno, próbując wspomnąć sobie wybory w 2019. Nie było takiej nagonki na PO wtedy, jak jest dzisiaj - realnie się boją i sięgają po wszystko co mają w zanadrzu.
@login_cwiczebny Gdyby to wrzucił Tusk, to byś merdał ogonem i podniecał się jak to nie zaorał Morawieckiego. A że mem jest w drugą stronę to wiadomo, trzeba mieć kija w dupie i mówić, że premier nie może sobie tak żartować.
@login_cwiczebny Tak, tak.. Musiałbym was nie znać wykopki. Jak premier Finlandii machała dupą na domówce to mówiliście, że super babka, taka wyluzowana, a teraz dajecie #!$%@?, bo premier wrzucił mema z Tuskiem.
Podwójne standardy na tym gówno portalu to jest codzienność.
@login_cwiczebny Bo zachowujesz się jak większość umysłowych pierwotniaków z wykopu.
Czyli jak premier Finlandii macha dupskiem na imprezie to Ci to nie przeszkadza, ale jak Morawiecki doda mema to jest straszna afera i niesamowite przestępstwo.
Po drugie kto powiedział, że premier musi być sztywnym snobem? Ja akurat wolałbym, żeby w polskiej polityce było więcej luzu, a nie udawanie na pokaz powagi.
@Nanuno czy ja powiedziałem że zaszkodził? Proszę nie wkładać mi tych słów do ust.

Stwierdziłem, że na pewnym szczeblu nie wypada zamieszczać takich memów. I jak my, plebs, może sobie z byle głupot śmieszkować publicznie, tak nasza "elita" powinna jednak sobie dać na wstrzymanie.

I miałbym objekcje do każdej ze strony, która by wrzuciła taki mem. Bo może moje wyczucie smaku jest za słabe, ale sam bym nigdy takiego mema nie wrzucił.
@login_cwiczebny Ja zadałem tylko pytanie, bo sam powiedziałeś, że interesuje cię tylko dobro twojego kraju, więc skoro poruszyłeś ten wątek to pytam w jaki sposób to dobro zostało naruszone?

Nie uważam, żeby ludzie zajmujący wysokie stanowiska musieli na siłę udawać gburów i specjalnie odróżniać się od zwykłych ludzi. Wolałbym, żeby politycy docinali sobie w kreatywnych memach, niż tak jak robią to zazwyczaj w nudnym przekrzykiwaniu się i symetryźmie. Nie widzę w tym
@Lumpus: a pamiętacie jak pani premier Finlandii #!$%@? kręciła dupką na imprezie i lizała się z kolegą po szyi, kiedy jej chłop siedział w domu z dziećmi?
Wtedy było prymasorcik, ale mem polskiego premiera to już się nie godzi, nie przystoi xD
Oj wykopkowe podwójne standardy
ale to jest żałosne, takimi obrazkami może spamować randomowy Mirek, a nie premier kraju.


Ale co ja się tam znam.


@login_cwiczebny: Taaaaaaaaaaaa xDDDDDDDDD Za to jak premierka Finlandii potańczyła na domówce, to wykopki gremialnie psioczyły na polski rząd że BRAKUJE MU LUZU xDDd