Wpis z mikrobloga

Za to jak premierka Finlandii potańczyła na domówce, to wykopki gremialnie psioczyły na polski rząd że BRAKUJE MU LUZU


@Arsenazo: Nigdy nic takiego nie powiedziałem. Jeśli twierdzisz, że kłamię, to przytocz owe posty. Inni mnie nie interesują, ja mówię za siebie.
Ja zadałem tylko pytanie, bo sam powiedziałeś, że interesuje cię tylko dobro twojego kraju, więc skoro poruszyłeś ten wątek to pytam w jaki sposób to dobro zostało naruszone?


@Nanuno: np. tak, że zamiast zająć się poważnymi sprawami, to wstawia głupie memy. Jakie to poważne sprawy? No na przykład służba zdrowia, obronność kraju czy też uproszczenie podatków. Ale jak widać przez 8 lat rządów Morawieckiego i jego spółki nie było na to
@login_cwiczebny Iks de. Rozumiem, że twierdzisz, że ktoś nie zajmuje się poważnymi sprawami, bo wstawił mema na swoim profilu na Fejsie? Niezły jesteś typie. Czyli jak ty wrzucisz coś na wykop czy social media to też jesteś niepoważny i nie zajmujesz się żadnymi poważnymi rzeczami. Wniosek kompletnie z dupy. Można robić poważne rzeczy i w międzyczasie dodać humorystycznego mema czy obejrzeć filmik na YouTubie, nie każdy jest tak ograniczony jak ty.

Co