Wpis z mikrobloga

Wczoraj rano wziąłem mix 1500mg pregaby, 250mg baklo, 8mg klona, leczniczo 60mg paroksetyny(tzn.#pregabalina też leczniczo, ale mam dawkę dzienną 600mg xD) potem jeździłem na #ubereats (dostałem nawet 20zł napiwku w bilonie i 15zł w appce ()) Niektórzy ludzie jednak są fajni. Później, około 17:00 wziąłem 150mg #dxm na zbicie tolerki na GABAergiki, później 450mg #kodeina na pusty żołądek oczywiście, wcześniej litr 100% soku grefjutowego i kolejne 150mg DXM z pudełka. Zaczęła się lekka euforia, muzyka zaczynała brzmieć coraz lepiej(polecam np. #carbonbasedlifeforms , ale zależy co kto lubi). Później euforia i enpatia zaczęły przybieraać na sile(IMHO #mdma się chowa przy takim mixie). Potem, zapadłem przy biurku w półsen, przed kompe. Wydawało mi się, że rozwożę żarcie, trzymałem ręce przed sobą, tak, jakbym na rowerze jechał, itp. xD, Następnie doznałem #oobe doświadczając mega euforii, chodziłem sobie po domu, łące, unosiłem się pod sufitem w swoim pokoju, itp. Takie typowe zachowania w OOBE. Spadłem potem swoją duszą(cokolwiek to znaczy) jak kamień do swojego ciała siedzącego przy biurku i ta euforia nadal się utrzymywała, Cudowne to było przeżycie. Ciekawe, czy dostałem jakiegoś zespołu serotoninowego. Jedynie większa euforia mnie spotkała, gdy pierwszy raz wziąłem narko na 25 lvl podpisane na samarce "Molly, analog MDMA", jako gratis do wtedy legalnego jeszcze 1P-LSD(Kupiłem 5 sztuk po 100ug) i po zwykłym LSD(mam z tej Molly i LSD trip raporty jak ktoś chce).

#narkotykizawszespoko #ssri #benzodiazepiny
wyjatkowy_szmaciarz - Wczoraj rano wziąłem mix 1500mg pregaby, 250mg baklo, 8mg klona...

źródło: astral3

Pobierz
  • 20
@wyjatkowy_szmaciarz: Uważaj z tym łączeniem zwłaszcza przy takich dawkach, może się to nieciekawie skończyć

Ciekawe, czy dostałem jakiegoś zespołu serotoninowego. Jedynie większa euforia mnie spotkała, gdy pierwszy raz wziąłem narko na 25 lvl podpisane na samarce "Molly, analog MDMA", jako gratis do wtedy legalnego jeszcze 1P-LSD(Kupiłem 5 sztuk po 100ug) i po zwykłym LSD(mam z tej Molly i LSD trip raporty jak ktoś chce).

@wyjatkowy_szmaciarz: Czy to było koloru niebieskiego
@billuscher: Niee. To było rózowe albo czerwone, nie pamiętam. Strasznie waliło od tego chemią. Gdy leżało przez miesiąc w opakowaniu od gry, to plastik był lekko stopiony pod tą pigułką xD Dodam, że była ona wielkości typowej pixy mdma. Też kupowałem od pasjonat.cc xD. Dobry vendor. Dał mi najlepszy dzień życia. A jak się ma ALD-52 do zwykłego LSD?