Wpis z mikrobloga

W złą stronę zaczyna zmierzać cała ta afera. Gość nie jest osądzony, nawet nie jest poszukiwany, a jacyś widzowie Wardęgi dokonują samosądu i porywają gościa w Anglii przez dramę na polskim Youtubie? Pomijam fakt, że bardzo możliwe że go pobili, bo oczywiście Sylwester nie chce pokazać teraz filmiku, ale jak niby ta akcja ma pomóc całej sprawie? Zaraz to Stuu będzie tutaj poszkodowanym. Wardęga i Konopskyy mają teraz w rękach bardzo niebezpieczną moc i niedługo serio może dojść do jakiejś tragedii, szczególnie jeśli chcą kontynuować całą tą swoją akcję.
#pandoragate #famemma #wardega #stuu
  • 18
@ObslugaRadomskiegoLotniska: pokaz mi ten samosąd chętnie zobaczę o czym mówisz. Pokaz jak wyglądał. Jak na razie nie słyszałem żeby ktoś został zatrzymany że kogoś pobił chyba że w Anglii to legalne #!$%@? ludzi po ulicach. Ja widziałem że dzieci małe trzymasz w piwnicy na przykład. No mowie Ci stary pewne info
@hankshmoody: okej, faktycznie po samym filmiku ciężko wyciągać jakieś wnioski czy on sobie po prostu tak leży przestraszony, czy może jednak został chwilę wcześniej przekopany.
@ziko100 czy dla Ciebie bezpodstawne zatrzymanie gościa, który przyszedł do sklepu na zakupy jest normalne? Masz filmik wyżej, gość leży przerażony na podłodze i nie wiadomo co mu zrobili. Przecież to tylko działa tylko na jego korzyść, a powinien mieć sprawiedliwy proces i dopiero po nim
@ziko100: to nie ma nic wspólnego z obywatelskim zatrzymaniem. Obywatelskie zatrzymanie w prawie polskim dzieje się gdy zatrzymujesz kogoś będąc świadkiem popełnienia przez niego przestępstwa. Nie ma to nic wspólnego z dokonywaniem samosądu i porywaniem gościa za to że został na niego nagrany filmik na Youtubie. Poza tym nie wiem czy taki termin w ogóle obowiązuje w prawie brytyjskim, tu by musiał się wypowiedzieć ktoś kto ma większą wiedzę na ten
@ziko100: pewnie w ramach rozrywki położył się na środku sklepu i sobie tak odpoczywa. Nie zostały mu nawet postawione zarzuty, a już ktoś zatrzymuje go wbrew jego woli. Dla Ciebie samosąd musi być jednoznaczny ze skatowaniem go i zostawieniem w stanie agonalnym? Powtarzam, ktoś bawi się w szeryfa po obejrzeniu filmiku na Youtubie. To nie jest normalne i od osądzania takich ludzi są sądy.
@ObslugaRadomskiegoLotniska: pamiętam laskę tutaj z wykopu, która napisała fejkowego obrzydliwego posta na temat rzekomego napastowania przez tatuatora. Zmyśliła historię, ale inba poszła i gość zaczął dostawać groźby. Każda taka #!$%@? ameba, powinna iść w pasiaki, to by się nauczyli jeden z drugim. Za chwilę jakaś laseczka w ramach zemsty nagra filmik na chłopa, któremu dała dupy, liczyła na coś więcej, że ją zgwałcił i taki ziko100 zrobi samosąd, bo to będzie
Nie zostały mu nawet postawione zarzuty


@ObslugaRadomskiegoLotniska Nie musza, jak istnieje nawet tylko samo prawdopodobienstwo popelnienia przestepstwa to mozna dana osobe zatrzymac do przyjazdu policji. W UK pelno jest filmkow jak zatrzymuje sie jakiegos zboczenca co pisal do dzieci i go zatrzymuja na miejscu, robia prowokacje, takie jak ECPU i jest to calkowicie normalne i zgodne z prawem. Wiec jak nie wiesz jak to wyglada w UK to sie nie wypowiadaj