Wpis z mikrobloga

@xxxzzz: No to było ładne samozaoranie, Kraśko niby taki doświadczony a dał się zrobić jak dziecko. Tusk odpowiada tylko za Tuska, ale już Mentzen to ma odpowiadać co napisał w 2007 ktoś z 37 miejsca z P---------a Dolnego. Przecież gdyby chcieli w TVNie to by mogli mocno dopiec Konfederacji bo przecież materiału trochę jest - a to powiązania z PiSem, a to kwestia czy Konfederacja się nie rozpadnie po wejściu
  • Odpowiedz
@xxxzzz: Tak będzie wyglądało TVP jak KO wygra. Przypominam, że Kraśko był już w TVP i jak PiS wygrał Kurski go wywalił. Reprezentował wtedy dokładnie ten sam poziom.

Serio to ma być nowa jakość w porównaniu to PiSu i TVP?
  • Odpowiedz
@justice_league akurat Giertych startuje z listy KO. Wiec Sławek dobrze się przygotował na dość oczywiste pytanie i całkiem dobrze odbił.
Niestety, Krasko bardzo kiepsko to rozegrał i tylko dał wiatr w żagle fanom konfy.
  • Odpowiedz
aha, czyli mam popierać konfederację, pomimo, że szeregowi członkowie, a także korwin z braumem #!$%@? głupoty, bo Kraśko zajechal hipokryzja w TVN xD no tak zrobi


@naganiaczherculesa: a czy ja napisałem, że masz głosować na Konfę? Głosuj jak chcesz! Ja wyraziłem zdanie o poziomie dziennikarstwa Kraśki.
  • Odpowiedz
@xxxzzz: Abstrahując od Tuska i Giertycha to chyba jednak partia Konfederacja powinna brać odpowiedzialność za to jakich ludzi wystawia na swoich listach wyborczych, nie? To chyba normalne, że dziennikarz prosi o wyjaśnienie wypowiedzi polityków danej partii. I nie wszyscy są na dalszych miejscach w małym okręgu - Korwin, pierwszy na liście w okręgu pod stolicą (!), mówi pochlebnie o pedofilii i wprost opowiada się za Rosją.
  • Odpowiedz
@xxxzzz: wypowiedzi giertycha z przed 20 lat vs wypowiedzi konfederatow teraz? Czy giertych nadal reprezentuje te kontrowersyjne wartosci? NIe widzisz jak ważna to różnica?
  • Odpowiedz