Wpis z mikrobloga

  • 7
@asdfghjkl: @ksjoc_zakony: Ale doszedłem do swojego. Zabezpieczenia pokonane. #!$%@? z tym że promocje są do dupy i pewnie nie będę z nich korzystać a w Żabce lepiej się nażrę za mniej. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@e-stark: Widzisz, to jest zagwozdka.

Aplikacja IKO standardowo blokuje tylko biometrię i płatności zbliżeniowe przy roocie, a reszta działa bez problemu. Sam Zygisk Deny powoduje że biometria działa, ale nadal
  • 0
@karetpoker: No spoko, szkoda tylko że apka IKO nawet kiedy wyraźnie widzi roota nie mówi mi że nie mogę korzystać z bankowości mobilnej i jedyne co tracę to biometria i płatności zbliżeniowe, z czego to pierwsze jest trywialne do obejścia, natomiast w apce McD mam tylko konto na anonimowe dane i tam nie ma nic wrażliwego oprócz #!$%@? kuponów, ale zrobienie tak żeby nie widziało roota to już są schody, bo
  • 0
@karetpoker: "hurr durr b0lacy nje potrafio w kąkutery a ameryczka #!$%@? najlepsza"
Dobra za takie głupoty lecisz na czarno. Usprawiedliwianie niedorzecznych zabezpieczeń apki McD ojkofobią, jprdl nie wychylaj się spoza politycznych tagów xD