Wpis z mikrobloga

@aarahon:

szkoda że konfederacja nie miała żadnego programu, żadnych pomysłów na covida tylko szczuła na innych


miała w programie nie głosować za specustawą covidową, nie zamykać gospodarki, nie drukować pieniędzy na tarcze i dodatki, nie segregować ludzi, nie wprowadzać zakazu wyjścia do lasu, nie wprowadzać paszportów covidowych i nie walczyć ze skutkami długoletniej inflacji
miała w programie nie głosować za specustawą covidową


@ajron_men: pokażesz program w którym to mieli? ;)

Program nie polega na tym żeby mówić co nie robić. Program polega na tym żeby mówić co należy zrobić.
chcesz, żebym Ci streszczał cały okres pandemii co Konfederacja robiła w sprawie covidu?


@ajron_men: nie. Chciałbym żebyś przedstawił plan konfederacji na sytuację z covidem. Był jakiś?

Sprzeciwiali się zamykaniu gospodarki i ludzi w domach. A co do szczepionek, postulowali po prostu wolny wybór. Jesteś jeszcze głupszy niż myślałem.


@obserwator_nsa: też sprzeciwiałem się zamykaniu gospodarki i ludzi w domach. A co do szczepionek to wolny wybór wpędziłby nas w kolejne epidemie
Jaki mieli plan na chorych w szpitalach?


@aarahon: Żadnego planu nie mieli, woleliby jakby w Polsce umarło 2x więcej ludzi, jak na białorusi gdzie zastosowano ich "#!$%@?" na chorobę, 170% wzrostu zgonów czy ile tam było aż rok temu łukaszence zmiękła faja i wprowadził lockdown 2 lata po pandemii xD
I żaden nie wspomni, że Polska w ciągu 3 lat straciła 1 mln wyborców.
też sprzeciwiałem się zamykaniu gospodarki i ludzi w domach. Szczepienie na covid uważałem za to które powinno być dobrowolne zanim się konfa w tym temacie odezwała.


@aarahon: to nie ma tutaj sporu między mną, Tobą a Konfederacją. W tym aspekcie można atakować innych, którzy mieli odmienne zdanie.

Chciałbym żebyś przedstawił plan konfederacji na sytuację z covidem. Był jakiś?


Plan był prosty, szpitale miały działać tak jak wcześniej działały z zaplanowanym harmonogramem
@ajron_men: widzisz, nie można przestawiać Szwecji jako przykładu, bo tam LGBTy się ruchajo i są duże podatki i Szwecji już nie ma i obywatelom nie trzeba dosłownie nakładać kagańca na mordę, bo rozumieją że dobro wspólne jest bardzo ważne. Czego w Polsce nie uświadczysz, jak polskiemu złotemu przedsiębiorcy 36latek z Ukrainy zasłabł to co zrobił Polak? Wywiózł do lasu, jak śmiecia. Kaganiec na mordę i obowiązek, to jedyne co działa na
widzisz, nie można przestawiać Szwecji jako przykładu


@barnej-flinston można i trzeba przedstawiać dobre strony Państw jako wzór a złe jako coś, czego nie powinno się naśladować.

To, że Niemcy mają skopaną politykę migracyjną, nie znaczy, że nie można się na nich wzorować ws. opieki medycznej itp.