Wpis z mikrobloga

No to chłop jedzie z tatą autobusem.
To będzie chyba ostatnie spotkanie terapii psychologicznej. Podobno nurt nie jest dobry dla osoby z aspergerem, dlatego być może będę musiał zmienić na poznawczo-behawioralną.
Pytanie ile zapłacę, bo to prywatnie. Na nfz mam terapię za rok dopiero.
Do tej pory i tak było tanio, jak będę musiał płacić 250x 4 razy w miesiącu to nie dam rady na #neet

Było do tej pory okej, choć dojazd 1h w jedną stronę, ale przynajmniej aktywizowałem się wychodząc z domu. Bez ojca oczywiście bym nie dał rady dojeżdżać, przez lęki. Boje się w ogóle z domu wychodzić w większość miejsc.

Będzie magik za 2 lata ( ͡° ʖ̯ ͡°) w tym tempie.

#przegryw #qewnakwadracie ##!$%@? #asperger #zaburzenialekowe #raportzniczego #terapia
qew12 - No to chłop jedzie z tatą autobusem.
To będzie chyba ostatnie spotkanie terap...

źródło: temp_file2765899323270086637

Pobierz
  • 29
@qew12: tak szczerze to będziesz musiał samemu się za to wziąć bo terapie nic nie dadzą - pani psycholog Julia Deweloperska podczas mówienia do Ciebie że rozumie Twój problem - tak naprawdę nie rozumie i stara się naliczać godziny i dołować się że terapia musi być fest długa i że w ogóle to jesteś trudnym przypadkiem i że tutaj trzeba naprawdę dużo pracy

@qew12: zresztą pracę chirurga, endokrynologa czy dietetyka można zrecenzować, można ocenić, można skrytykować lub pochwalić, ale pracy psychoterapeuty NIE DA SIĘ OCENIĆ, bo nawet jak zrobisz próbę samobójczą to zawsze taka będzie miała wytłumaczenie że za słabo rozmawiałeś, że się nie otworzyłeś przed nią czy ki chooj, albo w ogóle że Twoja wina a ona nie winna bo się starała Ci pomóc

ile masz lat anon? musisz znaleźć sobie jakąś pracę
@qew12: z tymi nurtami to nie jest takie proste, tutaj więcej zależy od terapeuty i jego relacji z pacjentem. Kiedyś ktoś mądry powiedział mi, że to że jedna terapia jest odpowiednia a inna nie, oznacza tyle że ta mniej odpowiednia nie została jeszcze dobrze zbadana pod katem danego zaburzenia. Także nie ma co się patrzeć na to 0-1 :) Wiele zależy od samego terapeuty, jeżeli trafisz do miernego to najpewniej będzie