Wpis z mikrobloga

@kszych: Powiem ci tak. Ja mialem dokladnie to samo. Tez bylem fanem Korwina, potem przeszlo mi na bycie szurem i antyszczepem, ale po tym jak Scifun opublikowal film o prawiedz i klamstwie to byl moj moment epokowy. Od tamtej chwili potrafie rozrozniac fejki i manipulacje od prawdziwych faktow. Powiem tak, kazdy ma prawo do pomylek, gorzej jak ktos w tym tkwi i nic mu sie nie wmowi.
sekciarzem konfy.


@Kryspin013: typowe neuropejskie urojenia, jak dobrze że po niedzieli wrócicie z powrotem do swoich nor/skłotów czy skądkolwiek się wylęgacie.

Dla twojej wiadomości, oczywiście nie odczytałeś tego co napisałem w sposób, że analogicznie nie byłoby wstydu wysłać dychy każdej partii spoza betonu. Róbta co chceta, głównie smieszyłoby mnie to, co napisałem wyżej
@1nfinity: Ja serio nie wiem, nie obracam się w tym towarzystwie. Używam tylko tagu bekazkonfederacji.

Co to jest ta "neuropa" ? to jakaś partia? Może chociaż koło studenckie? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ktoś się indentyfikuje z pojęciem "neuropejczyk" czy "neuropek" ?

To nie jest trolling, naprawdę nie czaję, kto wpadł na używanie tego określenia i nie wiem, co ono ma wyrażać.
@fervi: zasługa Korwina, który dawno powinien być na śmietniku historii. Nie zmienia faktu, że nadal lepsze niż dycha na POPiS, może i 5burgerów też by było lepsze, sam nie daję nikomu ani grosza i dobrze mi z tym ;)