Wpis z mikrobloga

to niewyobrażalnie dziwne uczucie gdy dochodzi do mnie że dla minimum 95% społeczeństwa posiadanie drugiej połówki, w sensie kobiety, to rzecz tak normalna jak wychodzenie po bułki do sklepu...

podczas gdy ja nawet na #tinder to nie dosyć że nie mam par, a jak już będę mieć - 5 par (!) w zeszłym miesiącu dzięki kupnie golda, to rozmowa i tak będzie trwała z jedną, która i tak zakończy się maksymalnie następnego dnia

Jak wy to robicie że jesteście w związkach, że kobiety Was szanują, nie zdradzają Was, nie ośmieszają Was publicznie, że patrzą na Was jak z uwielbieniem?

32lvl, 1,88m, 25k miesięcznie dochodu, ale strefę osobistą w moim życiu przegrałem i raczej już nie ma dla mnie ratunku

#przegryw #depresja #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #rozowepaski #pytanie
smutny_login - to niewyobrażalnie dziwne uczucie gdy dochodzi do mnie że dla minimum ...

źródło: ogień

Pobierz
  • 14
minimum 95% społeczeństwa posiadanie drugiej połówki, w sensie kobiety, to rzecz tak normalna jak wychodzenie po bułki do sklepu


@smutny_login: instytut danych z dupy?

Poza tym brak związku jest lepsze od złego związku a miliony ludzi cierpią w nieudanych relacjach
@smutny_login: Masz kasę to spróbuj w looksmaxing.

- jak masz zmarszczki, nie dbałeś o twarz, to jakiś softlifting/endolift
- jak masz zakola to przeszczep włosów
- jak #!$%@? zeby to wybielanie/aparat
- do tego nos/uszy, jakaś korekcja twarzy jak potrzebna
- jak jesteś gruby to schudnij

No i zacznij robić te rzeczy jak tego nie robisz:
- dbać o włosy
- o cere

+ moda/meska bizuteria (zegarki), laski lubią tatuaże, wiec