Wpis z mikrobloga

Jak Sławomir Mentzen nie chciał odpowiedzieć na niektóre pytania, to był krytykowany. Czy taka sama krytyka spotka Ryszarda Petru, który autoryzował wywiad usuwając z niego niektóre fragmenty? Wirtualna Polska zdecydowała się opublikować wywiad w całości oznaczając te fragmenty, które nie pasowały Petru.

Znalezisko: https://wykop.pl/link/7240801/wp-publikuje-wywiad-z-ryszardem-petru-ktory-chcial-co-nieco-pominac

Chcesz być wołany do podobnych, ciekawych znalezisk? Zostaw TUTAJ plusa.

#politytka #konfederacja #wybory #bekazlewactwa #4konserwy #stopspamneuropa
  • 26
  • Odpowiedz
@L3stko:

[Fragment usunięty przez Ryszarda Petru: Pan zrozumiał, co ja powiedziałem?! Pan zrozumiał, co ja powiedziałem?!


O, patrzcie, Petru wypowiada sie w typowym stylu konfiarzy i nagle zaczęło ich to boleć. Jak zajączkowska taka wyszczekana była to wam nie przeszkadzało.
  • Odpowiedz
Dobry ten Petru, jak ktoś śmie zadwać mu pytania o jego wypowiedzi XD


@Nighthuntero: tylko mentzena można pytać o wypowiedzi korwina, ale broń borze cwetru pytać o wypowiedzi cwetru ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@L3stko gdybyście mieli choć trochę więcej IQ to by może kiedyś do was dotarło, że próby obrony waszych bożków poprzez zrównanie ich z tym paskudnym lewactwem to strzał w kolano.
Jedyna prawdziwa alternatywa, merytoryczna opozycja, nowa jakość w polityce a ty bronisz Mentzena mówiąc że Petru nie jest lepszy xD
Jak będą kraść z budżetu i załatwiać pociotkom stołki w spółkach to też powiesz, że za Tuska też tak robili?

Z
  • Odpowiedz
@Tasde: #!$%@?ąc od poglądów politycznych - to ty wydajesz się mieć niskie IQ, bowiem zamiast rzeczowo rozmawiać, obrażasz innych. Toczysz pianę z pyska, jak te zmanipulowane przez pis babcie. Ladnie was władza wytresowała xD
  • Odpowiedz