Wpis z mikrobloga

Nie spodziewałem się, że aptekarz tak szybko pęknie i pogoni patusiarę. Wielka szkoda, bo jak dla mnie to jedyna ciekawa para, dla której czekało się na nowy odcinek.

Grubaski - sielanka. Najchętniej już bym ich przewijał, bo nie ma nic ciekawego, samo spijanie sobie z dziubków. Szczerze jak zobaczyłem tego otyłego faceta z vibem wujka Janusza to byłem przekonany, że to będzie najbardziej dymogenna para. W życiu nie sądziłem, że w dzisiejszych czasach ktoś taki może się aż tak spodobać młodej kobiecie, serio.

Co do Mareczków, nic ciekawego, chociaż widać od razu, że Mareczek ma zadatki na niezłego psychola co trzyma babę w kagańcu. W programie na 99% niestety tego nie zademonstruje.

#slubodpierwszegowejrzenia #slubodpierwszegowejrzeniaplayer
bojackHorsemanPatataj - Nie spodziewałem się, że aptekarz tak szybko pęknie i pogoni ...

źródło: temp_file4906357796785058954

Pobierz
  • 9
@bojackHorsemanPatataj Szczerze i tak długo wytrzymał. Postawa pasywno-agresywna, szukająca zaczepki, niby żarty niby nic, a potrafi niezłą siekę w głowie robić. Dochodzi do tego, ze cokolwiek zrobisz/powiesz i tak będzie źle. Oni zostali źle dobrani. Wygląd wyglądem, ale Kinga od początku była hej do przodu, a Marcin przy takiej osobowości po prostu nie czuje się komfortowo. Brak chemii, zauroczenia i jeszcze taka różnica w charakterach to się nie mogło udać. Mi Marcin
@katemary9029

@bojackHorsemanPatataj Szczerze i tak długo wytrzymał. Postawa pasywno-agresywna, szukająca zaczepki, niby żarty niby nic, a potrafi niezłą siekę w głowie robić. Dochodzi do tego, ze cokolwiek zrobisz/powiesz i tak będzie źle. Oni zostali źle dobrani. Wygląd wyglądem, ale Kinga od początku była hej do przodu, a Marcin przy takiej osobowości po prostu nie czuje się komfortowo. Brak chemii, zauroczenia i jeszcze taka różnica w charakterach to się nie mogło udać. Mi
Brzuch można zrzucić, zwłaszcza gdy zmobilizuje Cię do tego ukochana osoba,


@galicjanin: tylko w teorii. W praktyce minimum 90% osób grubych do 30stki będzie co najmniej tak samo gruba po 30stce i coraz bardziej gruba z kolejnymi dekadami.

Ja np. nie znam ani jednej takiej przemiany. Ani jednej. A żyję już na tym świecie >30 lat. Kto był grubasem za młodu ten jest grubasem w średnim wieku i później.