Wpis z mikrobloga

A PO może za moje pieniądze wywieszać swoje mordy na plakatach wyborczych?


@Czloneknarodu: nie powinno, ale zobacz jakie są proporcje na kampanie PiS i PO a innych komitetów.
To jest chore, że partie mają z budżetu hajs na promowanie swoich mord.
Zrywałbym zarówno te od PiSuarów jak i tych z PO
@Czloneknarodu: przecież zrozumiałem wszystko, napisałeś że plakat jest finansowany niezgodnie z prawem, a ja wysłałem informację o tym do lokalnych działaczy opozycji celem weryfikacji czy tak jak twierdzisz popełniono przestępstwo
@Deska_o0: Nie napisałem, że jest niezgodny z prawem tylko, ze postawiony za pieniądze nas wszystkich i ze robi tak każda partia. Widać właśnie, że nie zrozumialeś co pisze. Masz problemy z funkcjami poznawczymi?
@loczyn: Prawie te same. Dodalbym do tego film holland, który trzask opłacil z pieniedzy warszawiaków, czyli z podatników, czyli nas wszystkich trzask #!$%@?ł w to 300 tys PLN i jeszcze powiedzial, ze ta kwota to nic takiego juz pomijam ze ten typ jak zalalo nasza stolice to tulil sie w szczecinie z tuskiem zamiast siedzieć w UM w Warszawie i myslec jak rozwiazac problem z zalanymi ulicami w stolicy, ale tak
Nie napisałem, że jest niezgodny z prawem


@Czloneknarodu: oczywiście że napisałeś, po prostu tego nie rozumiesz

tylko, ze postawiony za pieniądze nas wszystkich i ze robi tak każda partia


@Czloneknarodu: nie kłam, przecież pisałeś że sfinansował go samorząd:

Ty #!$%@? to postawiles czy samorząd z podatkow WSZYSTKICH?

zdradzisz skąd masz takie informacje, czy będziesz tylko urządzał jakieś kulawe wycieczki osobiste których autorstwo nie przystoi nawet opóźnionemu intelektualnie w stopniu znacznym?
Nie, nie napisałem. Jak nie masz nic konkretnego do powiedzenia tylko mi zarzucac coś czego nie powiedziałem

@Czloneknarodu: widzę że temat cię przerasta, ale czy poniższe słowa które cytuję z twojego wpisu, do których się cały czas odnoszę są twojego autorstwa?

Ty #!$%@? to postawiles czy samorząd z podatkow WSZYSTKICH?