Wpis z mikrobloga

Siemka ludziska ()

Jako że między moim powrotem na wykopie była wielka wyrwa czasowa to zdecydowałam że pokażę wam czapeczkę którą pomalowałam dłuższy czas temu ( ͡ ͜ʖ ͡)

#art #digitalpainting #digitalart #tworczoscwlasna #rysujzwykopem #malarstwo #malowanie #ptaki #ilustracja #zwierzaczki #zwierzeta #fotografia
OwcaRysuje - Siemka ludziska ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ

Jako że między moim powrotem na wykopie była w...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 20
@OwcaRysuje: naczy wątpić możesz, ale serio to Co zrobiłaś jest bardzo ładne i estetyczne - jeśli byś to "opakowała" w ładny produkty typu handmaid to mogłabyś to pogonić wśród Warszawskiej klienteli albo na rynek zagraniczny za grube euro / dolary

500 zł / 300 euro to myślę na luzaku przy dobrej prezentacji produktu - spójrz poniżej fota zwykłej basic czapy ale markowej i wiara za to daje 1k luzem - to
Dietetyq - @OwcaRysuje: naczy wątpić możesz, ale serio to Co zrobiłaś jest bardzo ład...

źródło: pn234m00000520100os-3

Pobierz
@OwcaRysuje: ale nie się zobaczy tylko maluj 50 sztuk a ja już sklep internetowy wystawia m i ZA-RA-BIA-MY :D : D

Podzielimy się uczciwie, to znaczy ja 70% a Ty 30% wiadomo po partnersku ale też żebyś była zadowolona!