Wpis z mikrobloga

No i tym razem Gimper postanowił wyjść z nory i występuje w roli eksperta #pandoragate

W swoim filmiku broni Zdupy, że to był głupi żart sprzed 9 lat i nie jest to przestępstwo, a Stanowski to w ogóle hipokryta, bo też żartował z "11stki".

Oglądając to miałem wrażenie jakby mówiąc o Zdupy, to bronił tak naprawdę swojej porytej piosenki o gwałcie na 5 letnim synie Rocka.
#famemma #gimper
okrim - No i tym razem Gimper postanowił wyjść z nory i występuje w roli eksperta #pa...

źródło: gimperrr

Pobierz
  • 23
W swoim filmiku broni Zdupy, że to był głupi żart sprzed 9 lat i nie jest to przestępstwo, a Stanowski to w ogóle hipokryta, bo też żartował z "11stki".


@okrim: I ma generalnie rację, problem jest taki iż ten zdupy męczennik algorytmów wieczny i pallaside to generalnie debile są, oni przepraszają za coś za co nie powinni przepraszać. Tutaj nawet kanon humoru się nie zmienił po prostu oni się chcą wpasować
@GenetycznyDominatornik: ręką rękę myje a kogut koguta #!$%@?. Bawi mnie to jak wielu tych majętnych influ mogłoby już się ustawić bez internetu ale są uzależnieni od atencji i poklasku. Bez tego ich życie nie ma sensu więc trzymają się toksycznego #!$%@? rękami, nogami a niektórzy to nawet dwudziesto centymetrowymi kolbasami.
swoim filmiku broni Zdupy, że to był głupi żart sprzed 9 lat


@okrim: No ale nie wydaje Ci się, że jest to trochę zabawne, że po 9 latach ludzie wyciągają coś co jest cały czas w necie, i oceniają to przez pryzmat obecnych czasów? Czyli wychodzi na to, że wszyscy artyści którzy mieli seksistowskie lub rasistowskie perofrmance przez ostatnie 20 lat, też powinni za nie odpowiadać?
@okrim: Dobry jest #!$%@? ten Rojson który w tym filmie dla promocji swojego nowego kanału pucuję się w komentarze do Gimpera - gościa który nagrał piosenkę jak jego przyjaciel Rock gwałci swojego syna xD chociaż w sumie jakiś czas tuż przed publikacją filmu "na nie wiem, ale się dowiem!" o Nitro też nazywał mlekołaka swoim przyjacielem... myślałem, że Rojo ma więcej przyzwoitości, ale jednak dla wyświetleń wszystko.