Wpis z mikrobloga

@assninja: Policja zachowała się dosyć dziwnie jak na prywatną ochronę Kaczyńskiego. Zazwyczaj zawijali każdego kto tylko próbował położyć wieniec pod pomnikiem a tutaj stoją i się patrzą jak sroka w gnat. Na jednym z filmików nawet widać jak Mini Dyktatorek #!$%@? jednego z nich że "nic nie robią" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@consolida Trochu straszne ale to nie nowość. Kościołem Katolickim rządził starszy pan nieogarniający co się wokół niego dzieje, ZSRR rządził starszy pan nieogarniający co się wokół niego dzieje. Teraz czas na Polskę. Zresztą w USA nie lepiej obecnie.
@Pan_Janusz Dalej zamykają Krakowskie Przedmieście 10. każdego miesiaca rano? Nie wyobrażam sobie, dlaczego wolno zamykać dla ruchu, w tym autobusowego, ważną ulice w stolicy, na której znajduje się najważniejszy w kraju uniwersytet, która jest atrakcją turystyczną i na której są liczne firmy, knajpy, kancelarie itp.

A tak było przez co najmniej rok, gdy jeździłem tamtędy.
@Pan_Janusz Chyba krótko żyjecie w tym kraju jeśli myślicie, że dzisiejsze wydarzenia coś zmienią, elektorat PiSu to beton w betonie, dla nich Kaczyński to przywódca, a sami lubią być pod butem bo w takich czasach żyli i takie metody uznają, czyli albo z nami albo przeciwko nam. Jesteś z pisem nic ci nie grozi jesteś przeciwko szykuj się na smutnych panów o 6 rano. Przestałem mieć nadzieję, że cokolwiek się coś zmieni
@consolida: Tusk też niedługo taki się stanie. Demencja, nieogarnianie i te sprawy... a bystry nie jest. Ciekawe lata nas czekają ale jak ktoś straci to głownie ludzie dorabiający się, aspirujący do klasy średniej.