Wpis z mikrobloga

#keto #carnivore #zalesie
Próba numer 2137... ( ͡° ʖ̯ ͡°) Dzień trzeci.

Ogólnie od lipca dieta mi się posypała. Nawrót problemów ze skórą, głównie głowy, świądu, problemów ze snem, waga oczywiście up, na nowo bóle brzucha, libido znowu do zera, ale to akurat na plus. Ten świąd mi najbardziej przeszkadza, no jak to wygląda w robocie, to nawet sobie nie wyobrażam. Muszę wytrzymać do lata, żeby sprawdzić, czy mi minął wiosenną alergię na pyłki. Ciężko jest. Ja lubię jedzonko i bułeczki T_T
  • 20
  • Odpowiedz
odczuwasz jakieś pozytywne efekty z bycia na tej diecie?


@kiedys_wygram: to nie jest mój pierwszy raz, więc wiedziałam, czego się spodziewać. Moj organizm jest stworzony do carnivora i nigdy nie czuję się tak dobrze i stabilnie jak na tej diecie, ale przez to, że lubię gotować, to z czasem mi sie nudzi. Teraz również potrzebuję zrzucić jakieś 5 kg, więc to jest narzędzie, które najłatwiej mi to zapewnia.
Polecam spróbowac,przeciez nie
  • Odpowiedz
@zbrodnia_i_kawa: trzymaj się, najważniejsze, żeby próbować kolejnego dnia od nowa. I naprawdę Cię rozumiem, bo ja jestem uzależniona od śmieciowego jedzenia, więc to nie jest tak, że mi przychodzi wszystko łatwo (aczkolwiek im dłużej, tym łatwiej)
  • Odpowiedz