Wpis z mikrobloga

Poziom odklejenia normików w internecie jest podobny do czasów najgroźniejszego wirusa w historii ™.

Wszystkie okropności dokonane przez Hamas są oglądane na zapętleniu, komentowane etc. Opinia publiczna ogląda z zaciekawieniem bo nagle dziennikarze się zainteresowali tematem. Dopiero jak doszło do ściany to ktokolwiek o tym rozmawia.

Przez dekady ludzie ignorowali największe otwarte wiezienie na świecie, nigdy nie było żadnej presji na Izrael, blokowania sportowców, żadnych sankcji za apartheid - nic. Jakby nie było problemu.
Jednocześnie każda rocznica wojenna czy to wyzwolenia Auschwitz czy powstań w gettach żydowskich to zapraszanie tych co przeżyli, tych którzy mówią o moralności, człowieczeństwie i przede wszystkim mówiący głośno *nigdy więcej!*
Gęby polityków EU pełne frazesów gdy mówią o inżynierach™ przypływających z Afryki: "humanity", "dignity", "solidarity" etc. A tutaj jakby klapki na oczach i nie ma problemu? Teraz odwracanie kota ogonem w mediach, "Palestinians dead in Gaza Strip" ale Izraelczycy to już "killed by terrorists". Rzygam już tą hipokryzją zachodu. Wielkie słowa nic nie warte.

#wojna #izrael
Pobierz Nieboty - Poziom odklejenia normików w internecie jest podobny do czasów najgroźniejs...
źródło: 20231008_193330
  • 29
Palestinians dead in Gaza Strip" ale Izraelczycy to już "killed by terrorists"


@Nie_bo_ty:

Mahmoud al-Zahar: "The entire planet will be under our law, there will be no more Jews or Christian traitors."

“We believe in what our Prophet Muhammad said: “Allah drew the ends of the world near one another for my sake, and I have seen its eastern and western ends. The dominion of my nation would reach those ends
@Nie_bo_ty bardziej mi chodziło o "zachód" przejdź się kiedyś do Izraela to powiesz że jest jak w eu. Nie ważne co byście mówili Izrael jest też "baza" USA na bliskim wschodzie i tam będzie.

I zrozumcie świat nie jest sprawiedliwy. Nigdy nie był może kiedyś będzie. Nawet w pracy to zawsze ten syn od kuzyna szefa dziadka dostaje awans, porównanie z dupy.
@fraciu: bo właśnie jesteśmy w przeddzień największych czystek etnicznych w historii od czasów drugiej wojny światowej a ty bronisz tego. Masz krew na rękach. Ja nie bronię Hamasu tylko Palestyny. Bezbronnych dzieci.
@fraciu: A ja myślę, że masz maksymalnie 15 lat, pryszcze na twarzy i nikt cię nie lubi bo nie masz krzty empatii w sobie. Nie potrafisz się postawić w pozycji innej osoby. Przyjdzie ci to z czasem. Mam nadzieję.
@henk: te które wierzą w dosłowne słowo Boże, że jakiś kawałek ziemi im się należy. Takie które nie przeszły znaczącej transformacji do swiata sekularnego.