Wpis z mikrobloga

@getin: to tylko świadczy o tym, że kiedyś #blackpill nie funkcjonował. Ludzie byli niscy i nikt na to nie zwracał tak uwagi, ludzie nie mieli z tego powodu kompleksów. Dzisiejszy świat robi się coraz mniej cywilizyowany bo ludzie skupiają się na takich powierzchownych cechach.
Kaczyński - 168 cm
Wałęsa - 169 cm
Kwaśniewski - 171 cm
Tusk - 174 cm
Duda - 182 cm
Korwin-Mikke - 189 cm
  • Odpowiedz
To jest najmniej wiarygodny polityk w Polsce


@slabart12: No nie przesadzajmy jest kilu mniej wiarygodnych jak Sasin, Kaczor, Zero, Czarnek, Korwin, Żukowska czy Spurek. Ogólnie lista jest długa
  • Odpowiedz
@Festiwal_Panczy: Nie rozmieszaj mnie. Tusk to jest typ, ktory dzisiaj mowi o kwocie wolnej na poziomie 60tys., a jak byl premierem to ja podniosl o... 2zl( ͡° ͜ʖ ͡°) I tak mozna by dalej wymieniac. PiS jednak znaczna czesc swoich obietnic zrealizowal bez wzgledu na to czy np. 500+ ci sie podoba czy nie. Obecna sytuacja w kraju odpowiada mi duzo bardziej niz czasy Tuska gdy
  • Odpowiedz
@KonwersatorZabytkow: PiS tak 'zniszczyl' gospodarke, ze lider brytyjskiej Partii Pracy, Keir Starmer, ktory za rok pewnie bedzie premierem, ostrzega, ze jak tak dalej pojdzie za 10 lat przecietna polska rodzina bedzie zyla lepiej od brytyjskiej. Nawet jezeli troche przesadza to pokazuje, ze przez ostatnie lata Polska dosc znacznie zmniejszyla dystans do Zachodu. Problem z inflacja ma wiele krajow, przyczynila sie do tego pandemia i wojna. Ja zdecydowanie wole 14% inflacji
  • Odpowiedz
@niedorzecznybubr: PiS realizuje swoj program od lat. Bodajze w tym roku osiagnelismy ok. 80% sredniej unijnej jesli chodzi o PKB per capita. Wbrew bredzeniu wyznawcow neoliberalnych bajek Balcerowicza etc. straszacych ludzi druga Wenezuela
  • Odpowiedz
PiS tak 'zniszczyl' gospodarke, ze lider brytyjskiej Partii Pracy, Keir Starmer, ktory za rok pewnie bedzie premierem, ostrzega, ze jak tak dalej pojdzie za 10 lat przecietna polska rodzina bedzie zyla lepiej od brytyjskiej. Nawet jezeli troche przesadza to pokazuje, ze przez ostatnie lata Polska dosc znacznie zmniejszyla dystans do Zachodu. Problem z inflacja ma wiele krajow, przyczynila sie do tego pandemia i wojna. Ja zdecydowanie wole 14% inflacji niz 14% bezrobocia
  • Odpowiedz
@KonwersatorZabytkow: Lider brytyjskiej Partii Pracy raczej nie jest pisowskim propagandysta ;) W ostatnich latach byla pandemia, a teraz doszla wojna na Ukrainie. Za pandemii mielismy recesje, ale inne kraje mialy jeszcze glebsza recesje.
  • Odpowiedz