Wpis z mikrobloga

Dlaczego jest jakaś akcja by nie głosować w referendum? Czytałem pytania. Nie widzę w nich nic prowokacyjnego.

Nie rozumiem, dlaczego opozycja namawia by iść na wybory (bo to obowiązek) ale by nie głosować w referendum?

Komu i dlaczego referendum nie pasuje lub pytania lub wysoka frekwencja?
Czego się opozycja obawia? Co mogłoby się stać gdyby Polacy poszli i masowo zagłosowali w referendum?

Będę wdzięczny gdy mi ktoś to wytłumaczy bo obecnie mimo, że na PiS nie zamierzam głosować to w referendum jak najbardziej.

#wybory #pis #tusk #polska #kaczynski #referendum
  • 39
uu, oblezona fajnopolska twierdza xD pomysl z wrogami ludu to macie od pzprowca czarzastego? xD


@yhbgrobdoivbvwamsv: taka oblężona twierdza, że praktycznie w każdym wpisie używasz określenia "fajnopolak" XD Ile już dzisiaj napisałeś, 50 komentarzy o tym samym? Typowa taktyka na zakrzyczenie
@yhbgrobdoivbvwamsv widzę, że nie mieści ci się w tej pustej głowie fakt, że jeżeli ktoś jest przeciwko pisowcom to nie musi być automatycznie zwolennikiem PO no ale płynnie przeszedłeś do tematu ruskich onuc więc produkuj sobie dalej ten strumień świadomości byle zakrzyczeć wszystkich, może zarobisz dzisiaj na bułkę pajacu xD
Dlaczego jest jakaś akcja by nie głosować w referendum? Czytałem pytania. Nie widzę w nich nic prowokacyjnego.


@PierDacze: bo wysoka frekwencja pokazałaby, że Polacy nie chcą nachodźców a tego boją się niemieccy fundatorzy