Wpis z mikrobloga

Gram sobie w Gothic 2 (z goga) i za każdym razem gra #!$%@? mi regularnie, jakoś tak po 20-30 minutach grania. Komunikaty są bardzo różne, za każdym razem coś innego, 20 minut gram normalnie a potem crash.

Ktoś wie czym to może być spowodowane? Czy zapomniałem jakiegoś patcha?
Zainstalowałem rzeczy z tego filmu, używam moda pozwalającego grać w podstawkę Gothic 2 na nocy kruka.

I tak, też normalnie winiłbym moda, ale inni nie mają takich problemów, więc raczej popsułem/zapomniałem o czymś innym.

#gothic
Sagez - Gram sobie w Gothic 2 (z goga) i za każdym razem gra #!$%@? mi regularnie, ja...
  • 12
@Sagez: wejdź sobie na sefarisa pod zakładkę union zainstaluj sobie zwykłego uniona 1.0 i on chyba ściąga wszystko co potrzebne, potem można grać nie używając nic z uniona i ci już tak nie będzie wywalać gry. Alternatywnie pobierz jakiegoś moda i zainstaluj do folderu z gothickiem np legend of ashun, nie musisz w to grać ale przy instalacji zaznaczasz zainstalowanie uniona i on działa jak lepszy systempack potem odpalasz grę przez
@Sagez: Z Gotikiem jest trochę jak z windowsem, czasami nie działa i nie da się ustalić dlaczego. ¯\(ツ)/¯ Mi 4gb patch np. pomógł, ale niektórym psuje grę. Patche, fixy i mody jak np. dx11 niektórym psuje, a niektórym pomaga. Próbuj instalować różne rzeczy, to stara i bardzo kapryśna gra.
@Sagez: Grałem mimo tego. Próbowałem z Unionem, patchami, modami, bez modów, niestety zawsze rezultat ten sam. Weryfikacja plików też nie rozwiązała problemu. Co ciekawe gra najczęściej wywalała się przy zapisywaniu lub przechodzenia między krainami. Samoistne crashe w trakcie rozgrywki zdarzały się bardzo rzadko.