Wpis z mikrobloga

dzisiaj jest 08.10 co daje liczbę 18, wiecie co ma 18 liter? "jesteście bezbekami", przypadek?
wiem, że tym postem nastawiam policzek, zaraz dostanę komentarze, że nie gra m, bo mój mózg tego nie ogarnia ALE
dawno nie widziałam tak słabego trendu na wykopie, jak temat Ozdoby. Typ cierpiał na schizo, ostatecznie zakończył swój żywot, matka strasznie to przeżyła, widać na jej socialach, że nadal się nie pozbierała, a stado wykopków urządza sobie bekę z choroby i ludzkiej tragedii. No ale ubaw po pachy, urojenia takie zabawne tik tak
#pandoragate #famemma #ozdoba
  • 9
  • Odpowiedz
@Zmorka: Akurat na wykopie Dawid był od zawsze lubiany i wspierany. Oczywiście wraz ze wzrostem popularności #gry wiele normików bezbeków się za nią zabrało i momentami może być to męczące, jednakże większość OG wykopków siedzących tu od początku traktuje #gre jako pewnego rodzaju wyraz szacunku, sympatii do Ozdoby i gwarantuje Ci, że Dawid nie miałby nam tego za złe. Jeżeli ktoś tu zasługuje na hejt, to te #!$%@? które wygwizdały i
  • Odpowiedz
  • 0
@KapitanBombas: to nie miałam okazji zobaczyć tego wsparcia, jedyne co widziałam to podsycanie urojeń chorej osoby i utwierdzanie go w swoich zaburzonych przekonaniach, co z pewnością nie poprawiało jego stanu.
  • Odpowiedz
@Zmorka: Myślisz że Dawid czytał wykop? Kilka miesięcy przed śmiercią Dawid udzielił wywiadu mściwujowi i stwierdził, że nawet do końca nie wie czym jest wykop. Serio dla niego bardziej szkodliwy był hejt po jego ostatniej walce na fame. Sam w swoich filmach jako główne przyczyny jego depresji wskazywał właśnie hejt po walce z adbusterem. Dzięki wykopkom przynajmniej świat nie zapomniał o Ozdobie, a była to naprawdę nietuzinkowa postać, prawdziwy freak. Osobiście
  • Odpowiedz