Wpis z mikrobloga

W sprawie śp. Dawida Ozdoby

Nie mam powoli ochoty przeglądać tego tagu co tu za młyn się dzieje, każdy każdego oskarża i pomawia a wy tak naprawdę to się niepotrzebnie nakręcacie. Na dniach ukarze sie filmik gdzie dodatkowo partnerka Dawida wykazała chęć dopowiedzenia wszystkiego jak naprawdę było i będzie to ostatnia odpowiedz w sprawie Dawida, pisze właśnie że na dniach kiedy emocje opadną bo po prostu nie mamy już sił szczególnie ta biedna dziewczyna która z nim mieszkała co musiała przeżywać na co dzień... po długim przebywaniu z Dawidem, jak sie z nim przesiedziało prywatnie to dostrzegłem że tam nie jest tylko wyłącznie depresja tylko wiele różnych "warstw" w głowie pod względem psychicznym. Też tutaj dopomnę że Dawid otrzymywał pomoc od najbliższych i przyjaciół, przejeżdżaliśmy do niego żeby go wesprzeć, nawet jego najlepszy przyjaciel Jacob próbował ile się da ale... Dawid uciekał i wiał od tej pomocy, reagował agresją, emocjonalny rollercoaster, Dawida nie dało się upilnować 24/7. 14 września zdarzył się wtedy dla nas cud bo Dawid zapisał się na siłownie z partnerką, wykazywał radość i nawet sam wtedy na instagramie dał post na relacje że wraca pozytywny ozdupka... niestety na drugi dzień juz przepraszał że nie da rady (,)

Doszła też nowa informacja w jego sprawie że mogło dojść do samobójstwa za pomocą osób trzecich bo Dawid wyszedł z domu i wziął pieniądze... i teraz jest podejrzenie czy ktoś nie pomógł mu za kase po prostu dokonać tego aktu...
Co do pogrzebu Dawida to też się dowiedziałem że będą małe komplikacje.
Co do materiału żeby wszystko powiedzieć od A do Z na jego temat to jak wspomniałem że ukarzę się na dniach ale niewiem kiedy bo też muszę uszanować spokój tej dziewczyny żeby doszła do siebie. Dosyłam zdjęcie które kiedyś mi wysłał na whatsappie.

Pozdrawiam Barankiep z aniołkiem.

#famemma #primemma #highleague #dawidozdoba #ozdoba #oswiadczenie
shredded - W sprawie śp. Dawida Ozdoby

Nie mam powoli ochoty przeglądać tego tagu ...

źródło: comment_16649727547O5zS5QAXeWJTqjlgu5ysX.jpg

Pobierz
  • 2
@shredded: a wiadomo jak odebrał sobie życie? Niby znaleziono go w parku picassa ale tam za bardzo nie ma gdzie się powiesić.

Poza tym tak jak wspomnialem już wcześniej, on miał raczej schizofrenie, ludzie ze schizofrenia często nie chcą sie leczyć bo w swojej głowie są "kimś wyjątkowym" i nie chcą tego tracić. Owszem obniżony nastrój, dystymię miał pewnie również ale imho to nie byl główny problem.