Wpis z mikrobloga

A ja tam jestem po stronie Izraela w całym tym konflikcie Arabskie ubogacenie kulturowe jest znane w całym świecie nie koniecznie z dobrej strony.

kraje islamskie to dzic


@OmletSchabowy: @placken: Nie będę stawać po żadnej ze stron tego konfliktu, ale to że kraje Afryki i bliskiego wschodu są zacofane i zindoktrynowane to wina tylko i wyłącznie tego że były oblegane i wykorzystywane przez dziesięciolecia przez bogate kraje zachodniej Europy, i
@sayanek Rozumiem dlatego że dzisiejsza Europa powinna rozwijać kulturowo i intelektualnie kraje które były wykorzystywane a nie przyjmować ich do siebie 90 procent z przyjętych uchodźców nie podejmuje żadnych kroków aby starać się zaaklimatyzować w nowym środowisku
@sayanek przez co problem narasta ponieważ oni dalej mentalnie wychowywani sa jak w średniowieczu inwestując w rozwój na miejscu następne pokolenia będą bliżej kulturowo i będą akceptować poszczególne zasady panujące w krajach wtedy świat naprawdę pójdzie do.przodu
inwestując w rozwój na miejscu następne pokolenia będą bliżej kulturowo i będą akceptować poszczególne zasady panujące w krajach wtedy świat naprawdę pójdzie do.przodu


@placken: Tak tylko że krajom odpowiedzialnym za upadek Afryki i bliskiego wschodu nie zależy na ich rozwoju i to jest prawdziwy problem. Dlaczego miałoby im zależeć na rozwoju przyszłego potencjalnego konkurenta, tym bardziej że Afryka to bogaty w surowce kontynent. A jak już pojawia się ktoś kto trzyma
@Tajlosfit: wy macie po 15 lat że tak uogólniacie? poza palestyńskimi terrorystami-brudasami jest tam też ogromna większość zwykłych ludzi którzy mają w dupie animozje z Żydami i religijne wojenki, chcą jak ludzie zrobić zakupy i pranie..
Tylko bieda i zacofanie o którym pisałem wyżej są powodem tego, że w tych biednych krajach tak się rozwinął terroryzm i kult religijny.


@sayanek: Według mnie to pewne uproszczenie, bo bogate kraje MENA też mają silny kult religijny i może same nie mają terroryzmu u siebie, ale eksportują go na zewnątrz, jak np. Arabia Saudyjska czy Katar.
@placken: tutaj nie ma co wybierać stron. Żydzi nienawidzą Polaków i najchętniej by nas rozdzielili pomiędzy Niemców a Ruskich. Arabusy to dzicz. Żydzi gnębili arabów od dawna a CI im się odwdzięczali przez ostatnie 50 lat. Naprawdę nie ma tutaj żadnej strony za którą powinniśmy jako Polacy się opowiadać.