Wpis z mikrobloga

@Vinizius: ale co ma wspolnego kto do kogo w 2023 roku przyjezdza? Mowimy o tym co bylo 80 lat do tylu - Polska - Ukraincy mieli podobna sytuacje jak Izrael - Palestyna obecnie tylko UPA nagrac swoich zbrodni nie mogli.
@Vinizius: mam wrazenie jakbym rozmawial z dzieckiem. Fakt emigracji jednego narodu czy drugiego w 2023 nie ma kompletnie zadnego zwiazku z Rzezia Wolynska ktora odbyla sie okolo 80 lat temu ani tematem dyksusji. Porownanie odnosilo sie do sytuacji Polski okupujacej tereny Ukrainskie w zeszlym wieku, polonizujac ich i doprowadzajac do Rzezi Wolynskiej ktorej dokonalo UPA.
Tak jak teraz wykopkowi historycy nazywaja Izrael okupantami i ciesza sie z smierci ludzi tylko dlatego
@Vinizius: nie, Ty jako antysemita usprawiedliwiasz mordowanie cywilow w Izraelu przez Palestynczykow ktorzy robia to w tym samym stylu, tej samej sytuacji jak Ukraincy robili na Polakach. Juz pisalem zebys przekazal telefon mamie i ona by Ci to lepiej wyjasnila, ja sie poddaje.
@Vinizius: w Polsce tez. Po przejsciu komisji wojskowej zostajesz zolnierzem rezerwy chcac niechcac nawet bez szkolenia. A co do Izraela, wedlug konwencji i praw wojny miedzynarodowych strzelanie w bezbronnego zolnierza ktorym jest osoba w aktywnej sluzbie i umundurowaniu jest zbrodnia wojenna, a strzelanie w bezbronnych cywili nieumundurowanych tym bardziej. Nie wypowiadaj sie na tematy o ktorych nie masz pojecia, pograj w minecrafta.
@Krulsalomon: Kobiety mają w Polsce powszechnie komisje? Chyba czegoś nie wiem.
Co do konwencji one mają zastosowanie jeżeli naprzeciw staną równorzędne armie. A nie gdy zorganizowana armia walczy z pastuchami.