Wpis z mikrobloga

Mmmmm ahhhhhhhh te rzady Platformy Obywatelskiej, ktora teraz wykopki tak mocno propsuja, ze az malo sie nie osiusiaja w swoje cottonworldy mmmmm. Alez wtedy bylo miodzio mmmmm. A jaka wolnosc mediow byla i wolnosc slowa ulalalala no po prostu bajka nie to co teraz.

Ja za to pamietam jak ABW wjechalo do redakcji Wprost i chcialo silowo ukrasc wszystkie laptopy oraz inne nosniki danych na ktorych byly niewygodne informacje. Bezapelacyjnie najwieksza kompromitacja w 21 wieku i metody dzialania rodem jak z Bialorusi. Doszlo nawet do tego, ze skrajny prawak Wipler wjechal z kopa w drzwi i wszedl do srodka razem z futryna ramie w ramie ze skrajnym lewakiem Ikonowiczem w imie obrony wolnosci mediow i wolnosci slowa. I pamietam tez jak uzbrojone policyjne bojowki atakowaly i kopaly ludzi maszerujacych 11 listopada rok w rok dopuszczajac sie bandyckich zachowan z metodami dzialania jak jakies zakapiory dresiarskie z ciemnej bramy na polecenie ekipy rzadzacej z PO i Tuskiem na czele.

Ja rozumiem, ze starzy ludzie i inne komuchy sa zmanipulowane TVP/TVN i sie wyklocaja miedzy soba glosujac na zmiane jedni na PiS a drudzy na PO ale, ze nowoczesne wykopki, oswiecone, wielcy biznesmeni i programisci 30k+ maja takie same male mozdzki i krotka pamiec jak dziadki 70+ i juz nie pamietaja tego syfu jaki byl za PO to jestem w szoku. I wy sie uwazacie za kogos lepszego? I wy macie czelnosc sie nasmiewac ze starych ludzi, ze "heheheh ale zmanipulowane ciemniaki heheheh jak mozna na PiS glosowac hehhehe" jak wy gracie w tej samej lidze dokladnie co oni. Nie roznicie sie niczym od nich i na zadnym polu nie jestescie od nich lepsi. Glosowac na skompromitowanego ryzego oszusta Tuska po tym calym chlewie, ktorego sie dopuscil przez 8 lat swoich rzadow to jest jakis juz wyzszy lewel glupoty, ktorej nie moge pojac. Wstydu nie macie. Nie po to w 2015 roku ludzie pogonili od wladzy szajke numer 1 zeby teraz odsunac od wladzy szajke numer 2 i zastapic ja znowu szajka numer 1 lansowana wszedzie na zbawcow narodu polskiego i wzor wszystkich cnot.
#polityka #polska #konfederacja #bekazlewactwa #bekazpisu #pis #wybory #4konserwy #neuropa #wydarzenia
JulianGangol - Mmmmm ahhhhhhhh te rzady Platformy Obywatelskiej, ktora teraz wykopki ...
  • 13
Ja za to pamietam jak ABW wjechalo do redakcji Wprost i chcialo silowo ukrasc wszystkie laptopy oraz inne nosniki danych na ktorych byly niewygodne informacje. Bezapelacyjnie najwieksza kompromitacja w 21 wieku i metody dzialania rodem jak z Bialorusi.


@JulianGangol: akcja kontrowersyjna, ale na serio-dziennikarze powiązani z wywiadem obcego państwa nielegalnie podsłuchiwali członków rządu i prezesa NBP. Co miało niby zrobić ABW?
Tak btw, jeśli chcesz wyciągać brudy Tuska i jego ekipy,
Ja za to pamietam jak ABW wjechalo do redakcji Wprost i chcialo silowo ukrasc wszystkie laptopy oraz inne nosniki danych na ktorych byly niewygodne informacje.


@JulianGangol: a pamiętasz że na tym laptopie okazało się że są materiały pozyskane z pomocą GRU dla kacapskiego wywiadu?

Dziś nic takiego nie miałoby miejsca, PiS sam dałby ruskim co by chcieli, świadomie lub przez nieudolność
@karakanjaroslaw: @nietak7 @thorgoth @FuckYouTony @musztym @karhu
mmm a to bicie ludzi na marszu tez jakos obronicie? No wykopki zrobcie jakies fikolki i to tez jakos wytlumaczcie. To przeciez zupelnie normalne, ze co roku policyjne zamaskowane bojowki atakowaly, bily i prowokowaly do zadym na polecenie Donalda. Aaa no chyba, ze Donald nic o tym nie wiedzial no na pewno jakiegos fikusnego fikolka zrobicie i to wytlumaczycie xD
JulianGangol - @karakanjaroslaw: @nietak7 @thorgoth @FuckYouTony @musztym @karhu 
mmm...
@JulianGangol: A kto był wtedy prokuratorem generalnym, niezależnym od Ministerstwa Sprawiedliwości? Andrzej Seremet.

Kto powołał go na ten urząd? Prezydent Lech Kaczyński, 5 marca 2010.

I na czyje polecenie działało ABW? "Rzecznik ABW powiedział, że jej funkcjonariusze wykonują polecenia prokuratury nie dyskutując o ich prawomocności."

Z dniem 31 marca 2010 nastąpiło rozdzielenie funkcji Ministra Sprawiedliwości oraz Prokuratora Generalnego oraz zastąpienie Prokuratury Krajowej przez Prokuraturę Generalną. Od tego momentu Prokuratora Generalnego powoływał
Czyli według tej logiki rozmowa Kaczyńskiego i Birgfenella jest też nielegalnie nagrana i to sztuczne wyciągnie brudów?


@FuckYouTony: kolejny używający „logiki” xD

1. Możesz sobie legalnie nagrywać swoje własne rozmowy, nie możesz podsłuchiwać innych osób
2. Kwestia legalności jest problemem dla służb i sądu. Legalność może nie mieć kompletnie znaczenia dla odbioru treści nagrań przez opinię publiczną
3. Sztucznym wyciąganiem brudów jest krytyka Tuska po akcji ABW (która działała po ustaleniu