Wpis z mikrobloga

Tak swoją drogą, to wydawało mi się, że w miarę ogarniam polską scenę YT, a dopiero ze story wardegi dowiedziałem się że istnieje taki chłop jak disowskyy, wchodze na kanał a gość ma 2mln subów xD
#famemma
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gsl7: Jeden z tzw. wielkiego grona jupiterów majnkraftowych, którzy w czasach swojego prajmu, wykręcali po kilkaset tysięcy wyświetleń. Znajomek pana S.B. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@AzazulPazuzu: no wlasnie ten obszar jutuba jakoś mnie ominął bo mnie minecraft c---a interesował. Te 10 lat temu to jakiegoś tam izaka, rojo, rocka czasem gimpera sie ogladało bardziej w moich kręgach.
  • Odpowiedz
@gsl7: robił jakiś g---o kontent. Nitro gadał kiedyś, że to dziwak i dusigrosz. Na wszystko brał faktury i organizatorom eventów wysyłał, by sam nie płacić, coś z dziewczyną, że on mało towarzyski chyba czy coś, za wiele chyba też się nie spoufalał i nie chodził za często spotykać się z znajomymi. Tyle pamiętam z liveów
  • Odpowiedz
@gsl7: Tak samo, oglądałem głównie Roja, Rocka, Niekrytego czy czasem Gimpera i jego vlogi. Moja młodsza siostra, zafascynowana Minecraftem, ich często oglądała i dlatego mnie to mocno w-----a.
  • Odpowiedz