Wpis z mikrobloga

Ja pamietam i chce powrotu normalnosci.


Ile mialas wtedy lat? Pracowlas juz? Bo ja tak


@gorzki99: praca za 5zł za godzinę, mnóstwo ludzi wyjeżdżało za granicę bo w Polsce nie dało się przeżyć.

Do tego duża skala kolestwa i korupcji, chociażby przy budowie infrastruktury pod euro - patrz oszukani podwykonawcy.

Wyprzedaż państwowego majątku pomimo braku uzasadnienia, np. sprzedaż przedsiębiorstw które przynoszą zyski.

Sądownictwo na usługach rządu. Trybunał Konstytucyjny klepiący jak leci
@uuugg: Moze tak odpowiedz na pytanie? Pracoales wtedy? BO JA TAK. Ja nie lykam propagandy. Po prostu porownuje jak mi sie wtedy zylo a jak teraz.

Do tego duża skala kolestwa i korupcji, chociażby przy budowie infrastruktury pod euro - patrz oszukani podwykonawcy.


NIe to co elektrownia ktora zburzyli zanim powstala, nie to co przekop mierzei, nie to co cpk, nie to co willa+

Miras nie porownoj afer pisu do przekretow
dlaczego od razu kłamie


@Rudma: No wiesz... Rozowy pase na wypoku oznacza kobite. A w wypowiedzi uzywasz zaimkow meskoosobowych. Wiec cos nie do konca sie spina. Albo pasek albo zaimki. A ja nie wrozka zeby wiedziec co.
@cinu4 Po prostu @wanghoi nie wie co sie wtedy dzialo, ze wszystkie kraje rownie szybko wychodziy z recesji a byla to zasluga Bankow Centralnych i polityki ktora po 2008 utrzymywala wysokie stopy przez dluzszy czas. Rozyebanie calej sytuacji przyszlo wraz z Trumpem, kretynem ekonomicznym - nigdy nie mozna oddawac wladzy w rece bananka, ekonomicznego prostaka.
? Polska była kwitnącym krajem, stawiana jako wzór do naśladowania dla państw regionu.


@wanghoi: bezrobocie 15%, umowa zlecenie i płaca minimalna 1680 zł brutto -> 1327,20 zł netto (8 zł/h) mówię ci to jest życie xD ja zdaje sobie sprawę ze pis jest #!$%@? ale pisać takie bzdury że w 2014 roku polska była mlekiem i miodem płynaca to trzeba mieć chyba 20 lat może XD